Photo by Matheus Lira on Unsplash.com

Každý z nás miluje niečo iné. To platí aj pri bozkávaní. Niekomu viac chutia vášnivejšie bozky, inému zasa pomalé. Poď odhaliť, aké bozky sa páčia týmto znameniam.

Baran

Túži po bozku, ktorý bude plný romantiky. Pomalý, nežný a pri ktorom bude cítiť vášeň, prepojenie a radosť pri druhej osobe.

Býk

Túži po bozku, ktorý ho ohromí. Pri ktorom stratí slová a bude vedieť, že sa bozkáva s tou pravou osobou. Nechce ani tak vášnivý bozk, no o to viac intenzívnejší a precítený.

Blíženci

Túži po bozku, ktorý bude vášnivý. Ktorým povie všetky svoje emócie na prvýkrát. Chce, až sa z bozku stane niečo, vďaka čomu sa bude cítiť šťastne a milovane.

Rak

Túži po bozku, ktorý by naplnil jeho túžby. Nechce romantiku, len fyzické prepojenie. Ak budeš bozkávať Raka, vypni mozog a snaž sa zapojiť jazyk najviac ako to ide.

Lev

Túži po bozku, ktorý bude iniciovať on. Musí pri bozku cítiť, že si druhú osobu podmaňuje.

Panna

Túži po bozku, ktorý bude vybojovaný. Nechce experimenty ani vášeň, chce vidieť úsilie. Napriek tomu, že možno prvýkrát odmietne, nemôžeš sa vzdať.

Váhy

Túži po bozku, pri ktorom sa bude cítiť ako hviezda. Akoby ona bola jedinou osobou, ktorú chce jej partner pobozkať.

Škorpión

Túži po bozku, ktorý bude vášnivý. Ten bozk musí byť nabitý erotikou a niečím zmyselným. Už ho nebavia nudné bozky, ktoré môže predvídať.

Strelec

Túži po bozku, ktorý prebudí všetky jeho zmysly. Keď ucíti, že sa s tebou dobre baví, vtedy to bude. Ak mu poskytneš takýto bozk, bude ťa chcieť bozkávať celý deň.

Kozorožec

Túži po bozku, ktorý bude nežný. Obyčajný bozk na čelo spôsobí, že ti padne k nohám a okamžite sa do teba zamiluje.

Vodnár

Túži po bozku, ktorý by ho urobil šťastným. Chce sa nechať bozkávať od niekoho, kto mu venuje pozornosť a vypočuje ho.

Ryby

Túži po bozku, ktorý nebude dokonalý, no bude z lásky. Chce sa bozkávať s niekým, pri kom bude cítiť, že je medzi nimi spojenie.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating