Moňa
Instagram/markizamodaitaliana

Monika Nemčoková alias Moňa, ktorá nedávno účinkovala v šou Nákupné maniačky, vymenila prácu vo svojom butiku za dovolenku v exotike. Počas toho zobrala fanúšikov na Instagrame na obhliadku izby v najdrahšom hoteli sveta.

Kulinárska relácia Bez servítky či šou Nákupné maniačky. Energickú dámu, ktorá si hovorí, že je bez veku, môžeš poznať z týchto programov, ale i zo sociálnych sietí.

Monika Nemčoková sledovateľom ponúka pohľad do svojej práce, a teda butiku s oblečením, ktorý vlastní už 30 rokov, a rovnako tak i súkromia. Pravidelne ich „bráva“ na výlety do zahraničia, odkiaľ im ukazuje rôzne zaujímavosti.

Aktuálne si podnikateľka Moňa užíva voľné chvíle spolu so synom Kevinom v Dubaji. O tomto mieste je známe, že každou svojou bunkou dýcha luxusom. Nachádza sa tu aj najdrahší rezort na svete Atlantis The Royal, ktorého hodnota je podľa informácií cestovnej kancelárie Satur 1,4 miliardy dolárov. Jeho komfort si na vlastnej koži vyskúšala i populárna blondínka a dojmy si, samozrejme, nenechala iba pre seba.

Fanúšikov na Instagrame previedla nádhernou spálňou a kúpeľňou, v ktorej nechýbali zlatý hrebeň a zubné kefky. Ukázala im aj minibar či modlitebný koberček, na ktorom vraj Monika robila „brušáky“. No a na záver prišiel na rad dychberúci nočný výhľad.

Ak by ťa zaujímala cena, cez stránku Booking si vieš zarezervovať noc pre 2 osoby od približne 8000 až po takmer 50 000 eur. Záleží od izby a dátumu.

Zdroj: Instagram/markizamodaitaliana, Satur, Booking

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News