Instagram/zrza.sk/sweetladylollipop

Po zime sa naše šatníky opäť vymenia a s nimi aj tie najdôležitejšie kúsky, bez ktorých by sme chladné dni zvládali len ťažko. Nie sú nimi žiadne iné ako teplé bundy či kabáty. Ruku na srdce, za tie jarné ich s radosťou mení každá jedna z nás.

Ako sme naposledy spomenuli, tohtoročná jar bude pestrá a farebná, preto sa výberu medze klásť nebudú. Staviť môžeš na akékoľvek farby a to nielen oblečenia, ale i búnd alebo kabátov. Tie sú pri prvých jarných lúčoch ešte stále potrebné. Rady ťa dnes inšpirujeme práve jarnými kabátmi.

Prečo práve kabát?

Už dávno neplatí, že kabát je doplnkom k elegantnému oblečeniu a naopak. Dokonalý outfit si prostredníctvom neho môžeš vyčarovať rôznymi kúskami z tvojho šatníka. Hodia sa k nemu ako tenisky, tak i čižmy či iné typy jarných topánok. Určite však nemaj obavu z farieb, prichádza ročné obdobie, ktoré prebúdza nielen samotnú prírodu, ale i nás. Obzvlášť v tomto období potrebujeme žiariť tak inak ako inokedy. Sú medzi nami také, ktoré naňho nedajú dopustiť a sú i také, ktoré si ho nevedia na sebe predstaviť. Je to kúsok, ktorý by nemal chýbať v šatníku každej z nás a aj ty, ktorá si ho ešte nikdy neskúsila, to určite sprav. Zájdi si do obľúbeného butiku a vyskúšaj si ho. Napokon, že vedia v každej farbe očariť, sa môžeš presvedčiť aj nižšie v tipoch, ktoré sme pre teba vybrali.

Pre ktorý sa rozhodneš ty?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista