láska na pikniku

Kde sa dá nájsť skutočná láska? Toto je otázka, ktorá trápi takmer každú single ženu. V dnešnej dobe to už ani zďaleka nemáme také jednoduché ako naše maminy. Pozri sa však na tipy, kde môžeš stretnúť pána dokonalého.

V minulosti bolo tak-nejak prirodzene jednoduchšie nájsť lásku. Ľudia sa stretávali, už v mladom veku zakladali rodiny a mnohí žijú šťastne až dodnes. S príchodom sociálnych sietí, podvádzania a neúprimnosti sa to však akosi celé skomplikovalo.

Ženy chodia v odhalených outfitoch na párty a vystačia si aj s jednorazovou známosťou. Aj mužov však viac priťahujú menej dostupné divy, ktoré nie je len také ľahké uloviť. Ak k nim patríš aj ty, pozri sa, na ktorých 4 miestach môžeš nájsť svoju spriaznenú dušu.

Láska ťa môže stretnúť počas „solo date“

„Solo date“ desí mnohé ženy, pretože sa cítia ako zúfalky, ktoré nemá ani kto pozvať na kávu. Ale ver či nie, tieto chvíle osamote ti dokážu neskutočne dobiť baterky a zlepšia aj vzťah s tebou samou. Vyraz na rande osamote do kaviarne, kina alebo na akákoľvek iné miesto, ktoré máš rada. Nikdy nevieš, či ti tam osud nezošle aj fešáka, ktorý sa sem takisto vybral úplne sám.

rande
zdroj: Pexels/ROMAN ODINTSOV

Letná brigáda

V práci, kde chodíš celý rok sa pravdepodobne nenachádza žiadny pán dokonalý. Keby tam bol, tak by si si s ním už dávno vymenila telefóne číslo. Preto si skús toto leto nájsť novú brigádu, ktorá ti vyplní prázdne dni. Tento bod je vhodný najmä pre mladé študentky alebo ženy, ktoré pracujú cez home office. Uvidíš, že keď sa začneš objavovať na novom mieste, bude okolo teba chodiť aj stále viac a viac krásnych mužov.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating