Žijeme v dobe, kedy nám technológie uľahčujú život. Moderná doba je nám k dispozícii a prináša so sebou spôsoby, ako žiť jednoduchšie. Medzi tie benefity patria aj mobilné aplikácie, ktoré ti uľahčia život. Máš aj ty v mobile týchto 6?

Ktoré aplikácie si rozhodne nainštaluj?

Do!

Zabúdaš neustále na všetko, čo sľúbiš alebo niečo, čo máš urobiť? Tvojím riešením je aplikácia Do!, ktorú si zamiluješ. Jej jednoduchý spôsob používania je obrovskou výhodou. Jednoducho si len zapíšeš poznámku a odškrtávaš si splnené políčka. Nič ľahšie a dokonca ani prínosnejšie neexistuje.

Užitočné aplikácie do mobilu
zdroj: Unsplash/Pontus Ohlsson

Period calendar

Mať v hlave dátumy a myslieť stále na čísla je trocha náročné. Aj preto existujú mobilné aplikácie, ktoré ti uľahčia život. Jednou z nich je tá, do ktorej si zapisuješ periódu a rôzne iné doplnky. Zaznačíš si tam aj to, ako sa cítiš alebo ak máš nejaký iný problém, všetko je prehľadné.

Cozi

Cozi je kalendár, kde si zapisuješ všetko potrebné. Funguje ako klasický diár, až na to, že sa dá zdieľať. Môžeš udeliť prístup priateľom a rodine, vytvoriť si svoje bunky a každý bude vidieť, kto má čo naplánované. Spoločné plánovanie je takto jednoduchšie, no čo je hlavné, je aj prehľadnejšie. Alternatívou je tiež kalendár FamCal, ktorý funguje rovnakým princípom.

Užitočné aplikácie
zdroj: Pexels/ Maria Orlova

Fits

Aplikácia Fits funguje na báze plánovača. Do svojho virtuálneho šatníka si nafotíš oblečenie a ďalej už len plánuješ. Dokonca máš k dispozícii aj kalendár, kde si môžeš naplánovať, čo si v budúcnosti oblečieš napríklad na koncert, festival, oslavu alebo inú udalosť. Zo začiatku to stojí veľa trpezlivosti, ale následne ti to ušetrí toľko času, až by si tomu sama neverila.

Kalorické tabuľky

Sleduj si svoj denný príjem a výdaj pomocou tabuliek. Prehľad o tom, čo ješ, je dôležitý i keď nie si športovo aktívna. Maj však na očiach, koľko kalórií do seba dostaneš, aby si nakoniec nezistila, že ješ príliš málo.

ozval sa bývalý, mobil, sociálne siete
zdroj: Pexels/Mikhail Nilov

Trello

Táto appka sa ti zíde, ak miluješ organizáciu. Má za úlohu usporiadať tvoj každodenný život v tom najlepšom zmysle. Ak si „clean girl”, produktivita je pre teba iste dôležitá, ak nie na prvom mieste. Dosiahneš ju aj organizovaním cez aplikáciu Trello.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife