Má ma rád

Má ma rád, nemá ma rád. Aj ty si trháš lupene zo sedmokrásky, ktorú ti priniesol? Nejakým spôsobom si si ho obľúbila a možno si sa do neho aj zamilovala, no nevieš, či to cíti rovnako? Dozvedieť sa to môžeš aj v našom kvíze. Stačí odpovedať na 10 otázok a ušetríš viac času, ako pri trhaní kvietku.

Ako ste si definovali váš vzťah?

Milovanie s partnerom Pexels/Jonathan Borba

Ako dlho ste oficiálne spolu?

Ako často ste spolu?

Má ma rád Pexels/Jrfotosgrand Fotografia

Po akej dlhej dobe ste sa dali dokopy?

Ako dlho po rozchode ste sa dali dokopy?

Láska medzi partnermi Pexels/Dario Solano

Rozprávali ste sa o expartneroch?

Bavili ste sa už o spoločnej budúcnosti alebo prioritách?

Láska medzi partnermi Pexels/Vlada Karpovich

Zmenil niekedy z ničoho nič správanie?

Rád ťa poteší nejakou pozornosťou?

Má ma rád Pexels/Ibraim Leonardo

Je tvoj partner hanblivý a málo sebavedomý?

Má ťa naozaj rád alebo to len predstiera? Týchto 10 otázok ho prezradí
MILUJE ŤA
Možno ti to ešte nepovedal, no má ťa viac než rád. V žiadnom prípade sa s tebou nezahráva, môžeš byť pokojná. Možno je iba trochu hanblivý alebo sa ti len bojí povedať, že ťa miluje, lebo sa bojí tvojej reakcie či toho, že ho odmietneš.
JE NA POCHYBÁCH
Nevie, či ťa má rád a či to vôbec má potenciál do budúcna. Možno sa kvôli niečomu vystrašil. Napríklad, jeho minulosť ho veľmi sklamala alebo sa proste len bojí viazať. Daj tomu čas a možno to napokon dopadne nad tvoje očakávania.
IBA TO PREDSTIERA
Možno ťa berie iba ako zálohu. Zadné vrátka, ku ktorým sa vráti vždy, keď mu to nevyjde s niekým iným. Alebo to predstiera kvôli stávke. Táto odpoveď ťa možno sklamala, no mala by si to vedieť skôr, ako ti ublíži.

Vyšla ti v kvíze nejasná odpoveď? Ak tvoj partner robí TÚTO jedinú vec, buď si istá, že ťa nadovšetko miluje a ide o skutočnú lásku. Nemusíš sa báť.

Žena chce byť v živote svojho partnera vždy a v každom prípade na prvom mieste. Niekedy to tak však nie je. Ak chceš vedieť, či si pre toho svojho prioritou, v našom predošlom rozhovore nájdeš znaky, na ktoré poukázala skúsená psychologička.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy