Instagram/naty_oreiro_arg

Kto by ich nemiloval? Tak, ako si dnes fičíme na rôznych seriáloch, aj v minulosti (áno, po tých rokoch sa tomu už tak hovorí) sme mali svoje obľúbené programy na pokračovanie. Väčšinou sme museli čakať celý deň, kým sa začal ďalší diel našej obľúbenej telenovely. Jednou z tých najlepších bol rozhodne Divoký anjel.

Uplynulo už 20 rokov od vtedy, čo sa na slovenských obrazovkách objavil tento seriál, ktorý mal dokopy neuveriteľných 270 častí. V hlavnej úlohe sa predstavila herečka a speváčka Natalia Oreiro ako svojská slúžka menom Milagros, ktorá sa zaplietla s bohatým pánom domu Ivom. Toho si zahral Facundo Arana.

Aj keď má Natalia dnes už 44 rokov, stále vyzerá skvele a pre svojich fanúšikov si nedávno pripravila aj jedno skvelé prekvapenie spojené práve s Divokým anjelom.

Každá telenovela mala totiž svoje originálne sprievodné pesničky, vďaka ktorým nám spomienky ostanú navždy v hlave. Úvodnou znelkou tejto bola časť z piesne Cambio Dolor, no rovnako známy bol aj romantický hit s názvom Me Muero de amor.

Po rokoch prišla pre fanúšikov skvelá správa, na svete je totiž jeho nová verzia! Tentokrát však nebudeš mať pri počutí tohto songu chuť plakať za láskou, ale hýbať bokmi. Spoločne s argentínskym spevákom Juanom Ingaramom, ho totiž Natalia upravila na tanečný hit.

Titulná pieseň Cambio Dolor sa stala legendárnou

Romantická pieseň Me Muero de amor v originálnom znení

Čo povieš na jej novú verziu?

Zdroj: Instagram/nataliaoreirosoy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News