Mikela Vlček

Posledné týždne sa začali našim šoubiznisom šíriť správy o rozvode obľúbenej influencerskej dvojice. Mikela Vlček teraz na Instagrame poriadne prekvapila. Na svojho manžela podáva trestné oznámenie, avšak o pomoc žiada aj fanúšikov.

Mikela Vlček tvorila pár s Miroslavom, s ktorým sa spoločne objavili aj v kuchárskej šou Bez Servítky. Aj keď vyzerali na sociálnych sieťach často ako harmonicky párik, pred pár dňami prišiel šok. Influencerka totižto priznala, že sa rozišli.

Ako samotná čiernovláska priznala, s manželom sa ide rozvádzať aj preto, že chce žiť život plný lásky, pokoja, úcty a rešpektu. Mikela však toto manželstvo nazvala skôr talianskym. Za nezhodami manželov však údajne nie je nikto tretí.

Mikela Vlček rieši po rozchode ďalšie nepríjemnosti

Práve Miekela teraz v stories na Instagrame poriadne prekvapila. Pred pár hodinami tam totižto zdieľala príbeh influencerky, ktorá vystupuje na sociálnych sieťach ako Lenočkat. „Môže Miri rozposielať nahé videá Mikely random ľuďom na Instagram?! Mikela má na story … Toto je fakt hnoj na vlastnú manželku toto šíriť fuj,“ odhalila známa kráska.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

Mikela túto správu zdieľala a samozrejme nezostala ticho. Na Instagrame priznala, že v pondelok na svojho manžela podáva trestné oznámenie. Vo videu však následne požiadala o pomoc aj svojich fanúšikov.

„Chcela by som všetkých mojich priaznivcov poprosiť o pomoc. Tento človek, ktorého som vytiahla na Instagrame, random ľuďom posiela do správ moje 150-tisíc ročné video – s*xsuálne, ktoré poslal aj svojej chorej mame, ktorá je v poslednom štádiu rakoviny. Mi to poslala, že toto ti posiela môj syn. V pondelok na neho pôjdem podať trestné oznámenie, ale dá sa nahlasovať jeho profil  za šírenie nahoty a p*rnografických materiálov a s*xsuality.“

„Tak keď vás môžem od srdca všetkých poprosiť, aby ste ho nahlásili a v pondelok to pôjdem podať na políciu. Keďže Miroslav je v podmienke, tak som zvedavá, čo z toho budú, aké následky vyvodzovať. Ale toto si nenechám, toto akože je úplne, že absolútne dno, ktoré sa môže dať. A sme tu ženy, takže si pomôžme, choďte to nahlásiť a zvyšok ja v pondelok poriešim na polícii,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mikela vlcek (@mikela_vlcek)

Tak čo, pomôžeš Mikele aj ty alebo to nechávaš v jej rukách?

Zdroj: Instagram/mikela_vlcek

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News