Ruža pre nevestu 1
Instagram/voyo.sk/petranagala

Marcela z prvej série šou Ruža pre nevestu v podcaste Terezy Kosecovej –By The Way – prezradila, čo má v živote nové. Prehovorila o tom, či by išla do ďalšej reality šou, no to nie je všetko. Uviedla na pravú mieru, čo sa stalo medzi ňou a Petranou. Aký má však teraz vzťah s ďalšími bývalými súťažiacimi zo šou Ruža pre nevestu?

Hoci v súčasnosti sa vysiela druhá séria šou Ruža pre nevestu, stále ostávajú známe aj súťažiace z tej prvej. Práve pred pár dňami sa dokonca Marcela objavila v podcaste bývalej súperky Terezy. Na chvíľku tam ale prišiel aj Tomáš. Ako totiž zrejme vieš, hoci sa s Marcelou rozišli už pred pár mesiacmi, naďalej zostali v kontakte a sú dobrými priateľmi.

Prečo Marcela zo šou Ruža pre nevestu kontaktovala Petranu?

Tesne potom, ako sa Tomáš a Marcela dali dokopy, slovenským šoubiznisom sa začalo šíriť, že vraj si bývalý ženích s tmavovláskou písal ešte počas vzťahu s víťazkou šou Ruža pre nevestu 1. To ale podľa slov Marcely nie je pravda a dokonca Petranu kontaktovala, aby si to vysvetlili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

„S Petranou, priznám sa, my sme sa začali sledovať na Instagrame. Keď toto všetko prehrmelo, my sme si dokonca aj napísali. Ja som ju kontaktovala, keď už sa to tam tak moc hrotilo. Ona sa tuším nejakým spôsobom vyjadrila, keď sme sa s Tomášom rozišli. Tak k tomu som jej napísala, že asi by som jej mala nejaké veci vysvetliť,“ uviedla Marcela.

„To išlo vonku s tým, že my sme si vypisovali už počas ich vzťahu, čo úplne tak nebolo. Tak ale som mala potrebu jej teda povedať, že ak sa tak cítila, mrzí ma to. Že vôbec to nebolo s nejakým úmyslom voči nej,“ dodala s tým, že si potom párkrát aj napísali a aktuálne nemajú medzi sebou žiaden konflikt. Teda aspoň z Marcelinej strany.

Aký má však vzťah s ďalšími bývalými súperkami? „S Diankou ideme na dovolenku,“ prezradila Marcela. Terezu ale potom zaujímalo aj to, ako to teraz má s Mirkou.

Aký má Marcela teraz vzťah s Mirkou? Krásnou novinkou v živote však prekvapila aj Tereza. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News