instagram.com/goslingdaily/stevomartinovic

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Známy slovenský herec Števo Martinovič uverejnil pred pár dňami na svoj instagramový profil zaujímavú koláž. Je na nej spolu s kanadským hercom Ryanom Goslingom a ťažko ich rozoznať. Kde sa vzala tá podobnosť?

Števo Martinovič sa snaží predovšetkým zabávať svojich sledovateľov. Ide mu to skutočne dobre a hoci aj v tomto prípade sa jednalo o žart, nabralo to iné rozmery. Dokážeš zistiť, ktorý z týchto mužov je Ryan Gosling? Števo vyzval fanúšikov, aby našli na fotografiách päť rozdielov, no je to ťažšie, ako to vyzerá.

Zaskočene reagovali pod fotkou aj jeho fanúšikovia. Slovenský herec dostal množstvo otázok, či nie sú s Ryanom bratia, ba až dvojičky. Števo sa však na celej situácií baví, a preto na svoj instagramový profil uverejňuje aj takéto príspevky:

Na nasledujúcej fotografií sa objavila tiež podobnosť s ďalším americkým hercom. Že by sme mali slovenského Bradleyho Coopera? Má to niečo do seba, už mu len chýba Lady Gaga. I keď, aj tú vie Števo Martinovič bez problémov stvárniť.

Slovenský herec je známy svojimi vtipnými príspevkami. Obzvlášť bol aktívny počas karantény, kedy sa snažil zlepšiť ľuďom pomaly plynúce dni. Určite vyčaril niekomu úsmev na tvári a nie je to iba kvôli charizme, ktorú majú s Ryanom Goslingom spoločnú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News