instagram.com/esquire

Kto by nepoznal malého Kevina, z kultovej vianočnej série Sám doma. Rozkošný chlapček v skutočnom živote nemal toľko šťastia, ako vo filme pri zlodejoch. Už v mladom veku okúsil závislosť na alkohole a iných látkach, ktoré z neho spravila doslova trosku.

Detskú hviezdu po filmovom úspechu čakal naozaj náročný život – závislosti ho priviedli až k pokusu o samovraždu. Počas 20 rokov, ktoré prešli od kedy bol sám doma, to s ním bolo ako na hojdačke, no vždy, keď ho paparazzi nafotili, vyzeral veľmi zanedbane. Svetlou chvíľou v jeho živote bolo prvé manželstvo s herečkou Rachel Miner, ktoré však vydržalo iba 2 roky. Niet sa čomu čudovať, keď sa brali mal on iba 18 a ona 17 rokov. Neskôr 9 rokov randil s krásnou herečkou Milou Kunis, s ktorou im to taktiež nevydržalo. Po rozchode s ňou to s ním išlo dole vodou ešte rýchlejšie.

Dnes sa Macaulay živí ako DJ a ako sám tvrdí, už je 2 roky čistý. To sa odráža aj na jeho vzhľade, keďže dnes vyzerá podstatne zdravšie a menej strhane. Veď posúď sama!

View this post on Instagram

"Certain fucked-up things happened, but fucked-up things happen to kids all the time and they don’t come out the other end," Macaulay Culkin tells us of his a-typical upbringing. "I’ve got something to show for it, man. I mean, look at me: I got money, I got fame, I got a beautiful girlfriend and a beautiful house and beautiful animals. It took me a long time to get to that place, and I had to have that conversation with myself and go, like, Honestly, Mack? It’s not so bad. I want for nothing and need for even less. I’m good, man.” Read our full March 2020 cover story at the link in our bio. Photos: @robbiefimmano Styling: @gusromero1 Jacket, shirt, and trousers: @dolcegabbana Shoes: @ysl

A post shared by Esquire (@esquire) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News