má pre teba slabosť

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Snom každého z nás je nájsť lásku svojho života. Čo ak si však toho vyvoleného už našla a ani o tom nevieš? Sprav si náš kvíz a zistíš, či má pre teba slabosť. Možno ti odľahne, keď uvidíš svoj výsledok.

Ak by si si po kvíze chcela overiť jeho záujem podrobnejšie, neprehliadni ani náš nedávny rozhovor s odborníčkou, ktorá prezradila 7 znakov, akými chlapi maskujú záujem o ženu.

Ako sa k tebe správa?

Pár medzi stromami Pexels/Helena Lopes

Ako to vyzerá, keď ste spolu?

Ako sa správa v tvojej prítomnosti?

Pár v prírode Pexels/Josh Willink

Ako často spolu komunikujeme?

Vedia o tebe aj jeho kamaráti a poznáš sa s nimi?

Pár sa opiera o strom Pexels/Andrea Piacquadio

Aký má vzťah so svojimi kamarátmi?

Kam spolu chodíte von?

Pexels/Pixabay

Na akú úroveň sa váš vzťah už dostal?

Ako dlho sa poznáte?

Pár v lese Pexels/Максим

Máte spoločné záľuby?

Má pre teba slabosť? Zistíš to pomocou týchto 10 otázok
Je tebou úplne posadnutý
Môžeš byť pokojná. Je do teba zamilovaný až po uši. Si jeho múza, slabosť a dôvod, prečo žiť. Doslova je tebou posadnutý a predstavuje si s tebou budúcnosť. Dúfa, že sa mu ju s tebou podarí naplniť. Si jeho sen a vždy v ňom budeš mať oporu. Preto, ak si mu ešte nedala šancu, skús to a zistíš, že sa pri ňom budeš cítiť ako kráľovná, pretože to si aj zaslúžiš.
Nevie, čo chce
Dáva ti zmiešané signály. V jednej chvíli sa na teba láskyplne pozerá, no v druhej hovorí, že nechce vážny vzťah. Chráni ťa, píše ti, aby si si dávala pozor na ceste do a zo školy či práce. Rád sa ťa dotýka, pozerá sa na teba a flirtuje s tebou. Potom však všetky tieto náznaky lásky zahodí do koša a správa s k tebe ako ku kamarátke, alebo dokonca k cudzej osobe. Možno sa radí medzi bad boyov a nechce prísť o svoju reputáciu a myslí si, že by si ho vo vzťahu iba obmedzovala.
Nechajte to na kamarátskej úrovni
Tvoj objekt záujmu chce váš vzťah nechať iba na kamarátskej úrovni. Nejde mu s tebou o nič vážne. Hoci sa pri tebe cíti veľmi dobre, nechce to pokaziť niečím intímnejším. Možno si sa doňho zaľúbila, no v tomto prípade by si si to s ním mala vyrozprávať. Ktovie, možno sa iba bojí záväzku s tebou a nechce to medzi vami pokaziť. Netlač sa však niekam, kde ťa nechcú.

Ak je jeho záujem vážny, v našom ďalšom teste si môžeš overiť aj to, či má váš vzťah budúcnosť. Možno z toho bude len letný románik, na ktorý budeš iba spomínať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy