pexels.com

Nerozumiem prečo láska tak bolí, prečo nás neľúbia tí, ktorých ľúbime my? 

Dala by som ti všetko, ak by sa dalo, dýchala by som za teba. Celé moje srdce patrí len tebe. Ty si to čo v živote chcem. To, čo v živote potrebujem. Okrem teba ma iní nezaujímajú, na iného ani nepomyslím. Zaľúbila som sa do teba, možno sa to nemalo stať ale stalo sa to. Získal si si moje srdce z nejakého dôvodu.

Viem, nie som dokonalá, vždy budú lepšie, krajšie, múdrejšie odo mňa, ale žiadna ti nedá to, čo ti ja sľubujem, že ťa budem ľúbiť celým svojím srdcom, nikdy ti neublížim, nikdy sa ti neotočím chrbtom. Ak budeš niečo potrebovať, vždy tu budem pre teba. Tak ako som bola doteraz, len ty si to nevnímal.

Stačilo by mi len aby si ma ľúbil z polovice, tak ako ja ľúbim teba. Aby si dal šancu nám. Aby som ti ukázala, že viem čo je to láska a ako veľmi ťa ľúbim. Ale ty to neurobíš, lebo máš ju a ja nikdy nebudem ako ona. A nikdy nebudeme MY.

Vybral si si inú a ja sa s tým musím zmieriť. Musím sa zmieriť s tým, že som stratila teba. Došlo mi, že je jedno, kde si alebo s kým si, vždy ťa budem úprimne milovať. Ona musí byť šťastná žena, že ťa má. Dúfam, že ťa robí šťastným, že ti dá všetko čo si zaslúžiš. Už neplačem, plakala som už dosť. Bojovala som o teba ako sa len dalo. Nemôžem povedať, že som sa snažila málo. Možno raz pochopíš, ale to už bude neskoro. 

Chcem, aby si vedel, že ti to prajem a chcem, aby si bol šťastný. Vidím, že už je zbytočné o teba bojovať a tak musím isť, musím ísť inou stranou. Stranou, na ktorej ty už nebudeš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating