pinterest.com

Milý môj,

ešte sme sa nevideli, nestretli, nedívala som sa do tvojich nádherných modrých očí. No verím, že raz príde aj ten deň. Stretneme sa.

Neviem, kedy to bude. Neviem, kde to bude. No bude mi to jedno. Budeme spolu. Možno sa stretneme na ulici, zavadíme o seba pohľadom a pochopíme, že láska na prvý pohľad existuje.

Dúfam, že budeš môj záchranca a vyslobodíš ma zo zlých snov a myšlienok. Dúfam, že premeníš moje zlé dni na lepšie a vďaka tebe sa budem usmievať. Dúfam, že to dokážeš.

large (9) weheartit.com

Obidvaja sme poznačení  predchádzajúcimi vzťahmi, ktoré neboli úspešné a naše srdcia sú ako z kameňa. Verím, že sa však roztopia. Dúfam, že aspoň to moje. Budem šťastná, keď rukou zahrabnem do tvojich svetlých vlasov a pocítim eufóriu. Keď ma objímeš, pocítim bezpečie. Keď ma pobozkáš, pocítim lásku. Keď budem pri tebe, pocítim záchranu.

Pochopila som, že moja výbušná povaha, potrebuje niekoho pokojného. Niekoho, kto by ma vedel usmerniť.

Pochopila som, že pri mojich veľkých snoch potrebujem niekoho, kto mi ich pomôže splniť.

Pochopila som, že moja povaha, potrebuje niekoho, kto vie aj mlčať. S kým by som mohla len tak byť a dívať sa na nočnú oblohu v letný večer.

Pochopila som, že moja veselá stránka potrebuje niekoho vážneho.

Pochopila som, že ja, ktorá milujem celým srdcom, potrebujem niekoho, kto to ocení a bude ma ľúbiť rovnako.

Dúfam, že raz ťa stretnem aj osobne a verím, že do neostane len pri dopisovaní. Správy, ktoré mi večer nedajú spávať.  Dúfam, že prídeš k mojím dverám a vyslobodíš ma z toho sveta. Že budeš mojim záchrancom a odvedieš ma z tohto miesta. Ďaleko.

No zatiaľ si na teba počkám tu …

Citát na dnes ❤ #o tebe #o mne #o #nas #odzadu

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating