Správa, ktorú čakal len málokto. Vyzeralo to, že ide naozaj o lásku ako hrom, ale portál People odhalil, že by mal byť koniec. Demi Lovato a Max Ehrich sa vraj po dvoch mesiacoch od zásnub rozišli.

Lovestory Demi Lovato a Maxa Ehricha sme sledovali od úplných začiatkov. A nebolo tomu tak dávno. Prvý raz sa prezradili v marci, v júni už začali pridávať spoločné fotografie a svoj vzťah tak oficiálne potvrdili, a najväčšie prekvapenie prišlo koncom júla, keď 29-ročný herec pokľakol pred Demi a požiadal ju o ruku.

View this post on Instagram

When I was a little girl, my birth dad always called me his “little partner” – something that might’ve sounded strange without his southern cowboy like accent. To me it made perfect sense. And today that word makes perfect sense again but today I’m officially going to be someone else’s partner. @maxehrich – I knew I loved you the moment I met you. It was something I can’t describe to anyone who hasn’t experienced it firsthand but luckily you did too.. I’ve never felt so unconditionally loved by someone in my life (other than my parents) flaws and all. You never pressure me to be anything other than myself. And you make me want to be the best version of myself. I’m honored to accept your hand in marriage. I love you more than a caption could express but I’m ecstatic to start a family and life with you. I love you forever my baby. My partner. Here’s to our future!!!! 😩😭❤️🥰😍 Ps. THANK YOU @angelokritikos FOR HIDING BEHIND ROCKS AND CAPTURING THE ENTIRE THING!!! I love you boo!!!

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Celý ich vzťah bol priam ukážkový a keďže ho spolu prežívali počas karantény a domácej izolácie, trávili spolu naozaj veľa času. Niekedy doslova 24 hodín, 7 dní v týždni. Možno práve preto si mysleli, že je všetko úžasné a dokonalé. O to väčšie vytriezvenie prišlo po tom, ako sa obaja začali venovať svojim pracovným povinnostiam.

A najväčší problém sa objavil v tom, že obaja mali svoju prácu niekde inde. Podľa zdrojov magazínu speváčka ostala v L.A., kde nedávno vydala novú skladbu „OK Not to Be OK“ a jej snúbenec zase natáča v Atlante. A práve vzdialenosť bola najväčším problémom. Vzťah na diaľku zjavne nie je nič pre nich a začali medzi nimi vznikať konflikty, kvôli ktorým sa častejšie hádali.

Išlo vraj o ťažké rozhodnutie, no obaja sa rozhodli venovať svojim rozbehnutým kariéram, a tak museli zásnuby zrušiť. Všetko však prebehlo v priateľskom tóne a rozchod bol podľa nich dobrou vecou. Obaja sa k tomu zatiaľ oficiálne nevyjadrili, takže si musíme počkať, či potvrdia informácie, ktoré poskytlo ich okolie.

Je to však veľká škoda, pretože im to spolu naozaj pristalo a mysleli sme si, že Demi konečne našla svoje šťastie. Predsa len, počas svojich 28 rokov si toho prešla už naozaj všeličím.

Zdroj: people.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.