instagram.com/ddlovato

Och a tak sme im držali palce. Keďže sme vzťah Demi Lovato a Maxa Ehricha sledovali od úplných začiatkov, mysleli sme si, že sa na speváčku konečne usmialo šťastie a našla lásku svojho života.

Ešte väčšie prekvapenie a radosť prišli po oznámení zásnub. Ich vzťah napredoval raketovým tempom. Predsa len, počas karantény spolu strávili dlhé týždne a mali pocit, že sa dokonale poznajú. O to väčší šok prišiel po tom, ako obaja začali znovu pracovať a museli si vyskúšať aj vzťah na diaľku.

Len dva mesiace po zásnubách prišla správa o tom, že sa dvojica rozišla. Na svojich profiloch o tom veľmi nehovorili, no portál ET Online zverejnil Maxove stories, v ktorých prezradil, že s Demi vôbec nekomunikoval a o ich rozchode sa sám dozvedel z bulvárnych médií. Okrem toho napísal, že Demi stále miluje, aj napriek tomu, čo sa stalo.

Speváčka sa zo zrušených zásnub dostáva po svojom a hneď zverejnila svoju novú skladbu „Still Have Me“. Podľa textu si môžeme len domyslieť, že spieva práve o období, ktoré momentálne prežíva. Za krátkym, no nádherným vzťahom, zdá sa, urobila hrubú čiaru, pretože zo svojho profilu vymazala všetky spoločné fotografie s Maxom. To isté dokonca urobil aj on.

View this post on Instagram

🦄🦋🧚🏼🌸💖

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Čo k tomu viac dodať? Je nám ľúto, že to skončilo takto a ešte viac nás mrzí, že sa nerozišli v dobrom a cez médiá si musia takto posielať odkazy. Ak by sa spolu porozprávali, určite by dospeli k nejakému rozumnejšiemu riešeniu. Čas ukáže, či sa z nich ešte stanú aspoň kamaráti.

Demi Lovato – Still Have Me

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News