Instagram/nora_kabrhelova

Na meno Nora Mojsejová sa nedá zabudnúť. Aj keď už niekoľko rokov používa priezvisko Kabrheľová, stále si ju budeme pamätať ako ženu „z ľudu“, ktorá sa nikdy nebála povedať nahlas svoj názor. A pekne štipľavo. Po rokoch v úzadí a rôznych osobných zmenách sa však Norika opäť vracia na scénu, informoval o tom Nový čas.

Dnes už 63-ročná Nora sa prvýkrát objavila na televíznych obrazovkách v relácii Vilomeniny spolu s manželom Braňom. A keďže išlo o naozaj svojský a neprehliadnuteľný párik, pozornosti sa im dostalo viac. Mali vlastnú reality šou, v ktorej u nich doma bývali súťažiaci, ale aj ďalšie 2 relácie s názvami Mojsejovci a Šéfka.

Neskôr sa Nora objavila aj v iných projektoch, no potom ju čakali osobné problémy, pre ktoré ustúpila podnikateľka z Pereša do úzadia.

Stala sa však hviezdou Instagramu, kde ju sleduje viac ako  76-tisíc fanúšikov a jej hlášky stále znejú v rôznych meme obrázkoch a videách, ktoré ľudia milujú. „Neviem, prečo som stále taká žiadaná. Možno je to tým, že som sa nikdy na nič nehrala a hovorím to, čo cítim,“ povedala pre Nový čas. Práve tento portál jej ponúkol možnosť, ako znova vyjadrovať svoje názory celému Slovensku.

Každú nedeľu sa tam objaví s novou reláciou, ktorá dostala názov Nora na čase, kde bude pravdepodobne reagovať na spoločenské dianie u nás tak, ako je to u nej známe. „Zavážilo asi to, že to je vlastná relácia a zabijem čas, keďže som na dôchodku,“ odpovedala na otázku, prečo kývla na ponuku, ktorá ju vráti späť do médií.

Tešíš sa na jej názory?

Norine hlášky sa stali hitom internetu

Zdroj: cas.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News