Žijem si každý deň ako normálna žena. Vnímam okolitý svet, pozorujem ľudí, vychutnávam si okolitú prírodu a zrazu to príde. Veľké bum. Je to bum v situácií, kedy je to krásne, no nebezpečné. Kedy je to opatrné, no záhadné a bláznivé.

Po čase to prišlo. Dostala som sa do fázy, kedy vstúpil do môjho života nejeden chlap, ktorý nemôže byť súčasťou môjho života. Ale ja neviem odolať. Neviem upokojiť myšlienky a povedať im jednoducho: Stop, je tu červená, nechaj to tak a zastav to, kým nezájdeš priďaleko. Ja som si však vybrala jeho.

Prišiel ten čas a ja som zašla až na kraj svojich síl. Jeden deň sa teším, iný si uvedomujem, čo som si vlastne spôsobila. To, že tu sedím sama večer, je tak trochu moja chyba. Ak si v podobnej či rovnakej situácií – Nezúfaj. Vždy tu bude niekto pre teba.

Ja som v tom až po uši a úprimne užívam si to. Užívam si každý jeden deň s ním či bez neho. Užívam si priateľov a ich prítomnosť. A aj keď som v tom až po uši, nepoviem mu to. Ja mu to dávam najavo. Hovorí sa, že muž by mal poznať šťastnú ženu, ktorá ho má viac než rada, ktorá je odhodlaná urobiť všetko a prekonať všetko s ním. Hovorí sa, že muž vidí v jej očiach tú iskru a len hlupák si ju nevšimne.

Len čas ukáže či je muž zrelý na vzťah s tebou. Ak neprejaví záujem, prekonaj sa a daj mu zbohom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.