instagram.com/jasonderulo

Známy spevák a tanečník, Jason Derulo, je talentovaným umelcom, z ktorého mnohé fanúšičky padajú do kolien. Vyšportované telo, charizma a humor, to je on. Okrem hitov, ktoré tvorí, svoju slávu preniesol aj na TikTok, kde uverejňuje vtipné videá aj so svojou partnerkou Jenou. Tá mu minulú sobotu na svet priniesla vytúženého potomka a na svojom Instagrame zverejnili dojímavé fotografie.

To, že spolu čakajú bábätko dlho tajili. No pri videách, ktoré Jason natáča spolu s priateľkou, niektorým sledovateľom neušlo, že Jene rastie bruško. Nakoniec sa pár rozhodol oznámiť svetu, že budú mať bábätko: “Nemôžem byť viac nadšený z ďalšej kapitoly v našich životoch,” vyjadril sa už otecko pod videom, ktoré uverejnil na svojom Instagrame.

Mladý pár zorganizoval ešte 30. marca veľkú baby shower, kde spolu s priateľmi oslávili ešte vytúžené bábätko a odhalili aj jeho pohlavie. “Je to modrá. Je to chlapec,” tešil sa otecko.

Všetko dopadlo podľa očakávaní a naozaj sa Jasonovi a Jene narodil krásny a zdravý chlapček, ktorý dostal meno Jason King Derulo. Krásne zábery spolu s menom synčeka zdieľali obaja na svojom Instagrame, kde im fanúšikovia gratulujú a tešia sa z novej rodinky.

Kráľ moderného popu má tak doma malého kráľa a celá rodina sa teší z nového spoločného prírastku. Aj napriek tomu, že pár neukázal tvár svojho novorodeniatka, určite to bude veľký fešák. Video z dňa D nájdeš TU. Gratulujeme.

Zdroj: instagram.com/jasonderulo, instagram.com/jenafrumes

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News