Má vlastnú značku oblečenia, kozmetiku, produkty na chudnutie, kolagén či CBD oleje. V Bratislave má taktiež vlastný podnik Pink Garden, ktorý navštevuje denne niekoľko ľudí, nie len kvôli samotnej Zuzke, ale aj kvôli nádherným fotkám, ktoré si tam môžu návštevníci vytvoriť.

To, že je Zuzana úspešnou, potvrdzuje aj jej Instagram s viac ako 751-tisíc sledovateľmi. Tentoraz však prichádza s niečím úplne novým.

Už o mesiac sa totižto bude konať event Master Queen. Tu sa Zuzka chystá prezradiť svoje know-how, ako sa stať úspešnou. Celá udalosť sa bude konať v nádhernom v Hoteli Turiec v Martine. Ako sama povedala na svojich stories, chce ľuďom pomôcť s podnikaním a prezradiť aj svoje začiatky.

Rozprávať však nebude len mladá podnikateľka a influencerka. Master Queen tvorí skupina ľudí z Česka a Slovenska, ktorí sa spojili a zdieľajú ľuďom svoje poznatky, myšlienky  a názory. Podľa informačného listu, ktorý nájdeš na Ticketportal.sk, účastníci budú 48 hodín v hoteli s najúspešnejšími ľuďmi, ktorí zarábajú desaťtisíce mesačne.

Prihlásiš sa aj ty do tohto rýchlokurzu úspechu?

Zámerom celého podujatia je zmeniť pohľad na podnikanie a biznis, odbúrať bloky, ktoré si ľudia v sebe nesú, vymazať takzvané “brzdy”, ktoré nás spomaľujú v rozhodovaní a prekonávaní prekážok a odovzdať návod na podnikanie a riešenie problémov.  

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.