Kristína Svarinská
Instagram/kristina.svarinska

Slovenská herečka Kristína Svarinská si len nedávno našla veľkú lásku. 33-ročná úspešná kráska sa pred pár mesiacmi vďaka šou Let’s Dance dala dokopy s mladším influencerom, Petrom Altofom. Ten zrejeme nečakal, že svoju drahú tak rýchlo uvidí v úlohe budúcej mamičky.

O osem rokov mladší bývalý YouTuber, ktorého fanúšikovia poznajú pod prezývkou Expl0ited, je z novej partnerky nadšený. Zamilovaná dvojica si nedávno užila aj prvú spoločnú dovolenku v súkromí a teraz sa opäť naplno venujú aj pracovným aktivitám. Herectvo je pritom Kristíninou nedodeliteľnou súčasťou. Vďaka nemu už vie, aké je to s rastúcim bruškom.

Kristína Svarinská a Expl0ited

zdroj: Instagram/kristina.svarinska

V novom filme, ktorý sa dostane čoskoro do kín, sa to totiž bude točiť práve okolo detí. Česko-slovenská komédia Striedavka má hviezdne obsadenie a Kristína Svarinská, ktorá sa vo filmoch pohybuje už roky, v ňom nechýba. Vo filme, v ktorom sú vzťahy poriadne popletené, si zahrala ženu, ktorá čaká bábätko s Martinom Hofmannom.

Kristína Svarinská
zdroj: Instagram/kristina.svarinska

Ktovie, či po rodine túži Kristína aj v skutočnosti alebo si bude ešte musieť počkať, kým nadíde správny čas. Každopádne, s tehotenským bruškom jej to mimoriadne pristane. Prvé zábery z filmu a Svarinskú v novej úlohe si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie.

Pozrieš si tento film?

Zdroj: Instagram/stridavka

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News