Mirka Hriňáková vo Fight Night Challenge?

Objaví sa krehká veterinárka Mirka Hriňáková z prvej série šou Ruža pre nevestu v ringu organizácie Fight Night Challenge? S týmto nápadom prišli jej kamaráti, a tak fanúšikov v stories na Instagrame vyzvala, aby sa k tomu vyjadrili. Výsledok hovorí za všetko. Dokonca k tomu čosi v krátkosti na svojom profile povedala aj jej nádejná súperka.

Práve včera večer sa konalo už 6. pokračovanie galavečera organizácie Fight Night Challenge. V ringu sme si mohli vychutnať súboje Strýca Filipa, Fikiho Sulíka či influenceriek Pimpinočky, Lenockat a iných.

Ako to už býva zvykom, svojich kolegov a kamarátov prišli podporiť známe tváre nášho šoubiznisu. Nechýbali tam ani krásky zo šou Ruža pre nevestu, ako napríklad Bejba, Mirka Hriňáková či Tereza Kosecová, ktorá sa ešte minulý rok v ringu mala objaviť proti Priscille. Ona ale zápas zrušila, o čom nám porozprávala v exkluzívnom rozhovore.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝓜𝓲𝓻𝓴𝓪✨ (@mirkahri)

Rozdá si to Mirka Hriňáková v ringu s Terezou?

Nie je tajomstvom, že Tereza si tak či tak chce boxerský zápas vyskúšať. A práve kamaráti jej exsúperky Mirky z Ruže pre nevestu by ich chceli vidieť rozdať si to pod záštitou organizácie Fight Night Challenge. Sympatická blondínka má dokonca aj skúsenosti so športom, keďže kedysi bola profesionálna krasokorčuliarka a neprestala sa tomu venovať ani rekreačne.

„Priatelia, tuto Ilja – najlepší tréner – ma tu normálne že, aj so Zuzu, prehovárajú, aby som sa postavila Tereze v ringu,“ povedala Mirka Hriňáková v stories na svojom Instagrame. Pritom ju Ilja a Zuzu povzbudili, že musí ísť na to.

„Ja neviem. Chceli by ste?“ spýtala sa svojich fanúšikov Mirka a do príbehu pridala aj anketu. Zatiaľ 56 % fanúšikov jej odpovedalo áno. Nesúhlasí s tým 44 percent. Čo hovoríš ty?

V krátkosti sa k tomu vyjadrila aj Tereza, ktorá Mirkin príbeh na svojom Instagrame prezdieľala a pripísala k nemu: „Žeby?“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Kosecová (@terinka_a)

Zdroj: Instagram/mirkahri, Instagram/terinka_a

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News