Harry Potter

Jeden z najobľúbenejších svetových hercov, ktorého najznámejšiu úlohu pozná určite každý, potešil fanúšikov krásnou novinkou. Tajomstvo odhalili fotky z ulíc New Yorku, ktoré boli zverejnené aj na Instagrame. Obľúbený herec a jeho priateľka majú dôvod na obrovskú radosť.

Daniel Radcliffe potešil nádhernou správou!

Všetci ho poznajú ako Harryho Pottera

Daniel Radcliffe je známy predovšetkým ako obľúbený Harry Potter. Aj keď bol posledný film odvysielaný už pred vyše desiatimi rokmi, túto postavu pozná s určitosťou každý. Daniel si neskôr zahral aj vo filmoch Žena v čiernom či Zbav sa svojich miláčikov, ale jeho meno bude už navždy spájane s najslávnejším čarodejníkom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Radcliffe (@daniel9340)

Obľúbený herec tvorí od roku 2012 pár s herečkou Erin Darke, s ktorou sa spoznali práve na nakrúcaní filmu Zabijem tvojich miláčikov. Aj keď si obaja svoje súkromie strážia pomerne dobre, minulý rok sa spolu ukázali na premiére obľúbeného filmu Stratené mesto, v ktorom sa objavil aj Daniel. Práve s jeho staršou priateľkou sa spája novinka, ktorá vyplávala na povrch len prednedávnom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Daniel Radcliffe (@daniel9340)

Obľúbený herec sa po prvýkrát stane otcom!

Z dvojice sa po prvýkrát stanú rodičia. To, že Erin privedie na svet ich prvé bábätko, potvrdili nevinné fotky z prechádzky v New Yorku. Okrem ležérnych outfitov oboch hercov nejde na záberoch prehliadnuť ani jasné tehotenské bruško. Erin sa mamičkou stane pravdepodobne už čoskoro.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DanielR.Germany (@danielradcliffegermany)

Dvojici gratulujeme! 

Zdroj: Instagram/danielradcliffegermany

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News