Ruža pre nevestu
Instagram/nicollefedorcakova/kristofko

Jedna zo súťažiacich, ktorá aktuálne bojuje v šou Ruža pre nevestu 2, podľa denníka Nový čas pred kamerami nebola úprimná. Nemenovaný zdroj mal prezradiť, že zatiaľ čo sa ona v šou snažila získať Radka, doma ju čakal priateľ. Fotkami a videami s ním má zaplnený aj svoj Instagram či TikTok. Čo na celú situáciu povedala nevesta? Neuveríš, ako vo videu reagoval jej údajný frajer.

Druhé pokračovanie šou Ruža pre nevestu sa aktuálne teší piatim odvysielaním epizódam, v ktorých nebola núdza o hádky, intrigy či dokonca bitky. Posledná časť pre mnohých fanúšikov skončila sklamaním, kedy sme sa nedozvedeli, komu Radko venuje svoju poslednú ružu.

Obrovský podvod v šou Ruža pre nevestu?

V rozstrele teraz je jedna z favoritiek a možná víťazka šou Julie a čiernovláska Nicole. Práve s druhou menovanou si Radko zatiaľ neužil príliš veľa chvíľ osamote. Podľa zdroja Nového času ju však doma mal čakať priateľ.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

Nicole je stále vo vzťahu s Viliamom, s ktorým chodí už dlhé roky,“ prezradil zdroj z blízkeho okolia nevesty.

Podľa fotky na jej Instagrame ešte z roku 2020 sa mala dvojica spoznať už pred 10 rokmi, keď mali trinásť. „Keď sa spojili všetky sily nášho nekonečného vesmíru, som náhodne zahladila toho 13-ročného chlapca a už vtedy som vedela, že tá chémia má budúcnosť,“ napísala vtedy.

Ako sa k tomu vyjadrila Nicole a ako na to zareagoval jej údajný frajer?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News