Ruža pre nevestu

Súťažiaca zo šou Ruža pre nevestu sa najnovšie objavila v podcaste známeho influencera. Jej slová z platenej platformy zachytil portál Pluska. Toto nevesta prezradila na Radka, ale aj známeho milenca.

V druhom pokračovaní šou Ruža pre nevestu prišla na úvodné zoznámenie s maskou na tvári a najskôr ani netušila, že je Radko skutočne ženích. Áno, reč je o krásnej Frederike, ktorá sa dostala až do najlepšej pätice. Po šou sa jej začalo dariť podobne, ako ostatným nevestám a na Instagrame ju už aktuálne sleduje viac ako 58-tisíc fanúšikov.

Radko zo šou Ruža pre nevestu nebol vôbec jej typ

Blondínka teraz prijala pozvanie do podcastu Davida Keya – Mow Show. Ten je síce dostupný len na HeroHero, ale väčšinu slov zachytil portál Pluska. Fergie sa rozhovorila nielen o Radkovi, ale aj vzťahu s Nathanom z Love Islandu, či dokonca milencovi Tomym Kottym.

Frederika celkom prekvapila kritickými slovami o Radkovi, s ktorým si v šou vymenila hneď viacero vášnivých bozkov. Ako sa však ukázalo, chémiu tam príliš necítila. „Podľa mňa má dobré srdce, ale strašne nízke IQ. Je to ‚slizoun‘. Vyzerá ako úchyl. Vôbec nebol môj typ, ale telo má dobré,“ prezradila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Kráska zo šou Ruža pre nevestu  priznala aj to, že má aktuálne v živote nového muža. Ako sme ťa informovali aj my, zamilovaná by mala byť do MMA bojovníka Nathana, ktorý sa objavil napríklad aj v šou Love Island.

Čo prezradila o novom vzťahu a romániku so známym moderátorom?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News