Ruža pre nevestu
Facebook/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial

Súťažiaca z druhej série zoznamovacej šou Ruža pre nevestu poriadne prekvapila. Ako sama v rozhovore pre Refresher, ktorý je dostupný na YouTube priznala, samotného ženícha nespoznala. Čo povedala na hlavný konflikt v šou? 

Už zajtra sa predplatitelia služby Voyo dozvedia, kto sa stal celkovou víťazkou šou Ruža pre nevestu 2. V televízii bude finálová časť odvysielaná následne v piatok. Ak patríš k fanúšičkám tejto relácie aj ty, určite vieš, že až do finále sa prebojovali Julie a Stanka. 

V semifinále sa okrem finalistiek tento rok objavila Jennifer. Ešte pred jeho bránami vilu opustili Lara a Frederika. Práve posledná menovaná len nedávno, prekvapila úprimným priznaním, prečo v šou nenosila nohavičky.

 

Nevesta v šou Ruža pre nevestu Radka nespoznala

Frederika sa po odchode zo šou objavila v rozhovore pre Refresher, ktorý je dostupný aj na YouTube. Blondínka priznala, že počas života mala dva vážne vzťahy. Druhý z nich však bol veľmi toxický.

Aj preto sa rozhodla na zoznámenie s Radkom prísť so závojom na tvári. V živote jej už totiž bolo veľakrát ublížené a chlapi ju využívali kvôli kráse. Chcela tak, aby Radko aspoň trochu spoznal jej osobnosť. No po príchode do šou ho doslova nespoznala. Prečo? 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

Mala som tú masku na hlave. A ja som fakt videla len veľmi jemne, že minimálne. Iba som tak kráčala, kráčala, kráčala a zrazu niekto predo mnou a ja som si myslela, že je to niekto s produkcie. Nevedela som, že on tam bude stáť. Ja som myslela, že pôjdem ešte tak dole po tých schodoch a že tam niekde. Tak som išla a on sa potom nejako otočili a ja, že ma ide zaviesť niekam,“ povedala Frederika zo šou Ruža pre nevestu.

Ďalej prezradila, že si celý čas myslela, že ide o niekoho z produkcie. Potom nevedela, čo sa deje a až neskôr jej došlo, že to je asi teda Radko. „Potom sa mi už predstavil a ja, že: Do šľaka. No tak dobre … Najradšej by som asi znova začala,“ priznala. 

Neuveríš, čo si Frederika aj naďalej myslí o finalistke celej šou. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News