Kundosaki z reality šou Survivor bola striptérka

Česká moderátorka, ktorú si môžeš pamätať aj ako súťažiacu v druhej sérii reality šou Survivor, Kateřina Klinderová, má za sebou rôzne životné skúsenosti. Kundosaki, ako ju prezývajú, v podcaste A-cast pred časom porozprávala aj o tom, ako sa v minulosti dostala k pikantnej práci tanečnice.

31-ročnú Kateřinu na Instagrame sleduje viac ako 166-tisíc followerov. Slováci ju spoznali viac vďaka drsnej reality šou, kam prijala ponuku na účinkovanie. Jej fanúšikovia ju však poznajú aj ako moderátorku MMA zápasov, ktoré si aj sama vyskúšala, či bývalú go-go tanečnicu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @virulent.official

Kráska z reality šou prehovorila o minulosti

Potetovaná milovníčka mačiek je už na prvý pohľad výraznou osobnosťou. Za svoj vzhľad sa rozhodne nehanbí, práve naopak. Jej telo ju donedávna aj profesionálne živilo. O Kateřine je totiž známe, že sa venovala práci tanečnice v nočnom klube a neskôr jeden viedla aj ako manažérka. Teraz však prehovorila o tom, ako sa k tomu vôbec dostala.

„S nahotou nemám absolútne žiaden problém,“ priznala v rozhovore pre A-cast. „Dostala som k 18. narodeninám striptérku, ja som si ju priala. Vždy ma hrozne zaujímalo, ako to vyzerá v strip klube. Tak som sa tam, samozrejme, išla hneď pozrieť a zrazu som tam už tak trošku ostala dlhšiu dobu, uviedla kráska z reality šou Survivor.

Popri tom sa dostala k Oktagonu a potom, čo si pár zápasov v rámci projektu Y zameraného na ženy vyskúšala i sama, do ringu sa postavila aj ako moderátorka. Svoju prácu však kvôli šou Survivor opustila. „Po 30-tke cítiš, že nočné už nie sú pre teba. Ja som robila nočné dlhých 12 rokov, to je fakt crazy. Celý ten režim je úplne naopak a tá únava je obrovská, priznala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A-Cast (@acast__podcast)

Zdroj: YouTube/A-cast & Kid Ajvn

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News