Love Island 3

Súťažiaca zo šou Love Island prekvapila v rozhovore pre portál Expres.cz, ktorý časť z neho zverejnil na TikToku. Známa blondínka prehovorila o svojom vzťahu, ktorý sa jej darilo držať v tajnosti dlhé týždne. Dokonca opísala aj romantické zoznámenie s jej novým partnerom. 

Natálie Kočendová sa okrem modelingu preslávila aj vďaka účinkovaniu v šou Love Island. V druhej sérii sa jej pred kamerami podarilo nájsť lásku v o niekoľko rokov mladšom Davidovi Vitáskovi. Pár mesiacov po finále ich však poznačil nepríjemný rozchod, ktorý rozoberala aj verejnosť.

Natálie potom zasiahla aj do tretieho pokračovania šou Love Island. Bola tam iba ako pokušenie pre chlapov. Uvedomila si však, že David jej chýba. On na ňu čakal pred vilou na Kanárskych ostrovoch a potom, čo krásna modelka zo súťaže vypadla, znovu sa dali dokopy. Ani druhá šanca im ale nevyšla.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

Natálie Kočendová zo šou Love Island o novom partnerovi

Blondínka je aktuálne šťastná po boku nového partnera. Už v marci sa začalo klebetiť, že je zamilovaná do Christophera Dinga, ktorý je expartnerom známej fitnesky Zuzany Kardošovej. Neskôr sa to aj potvrdilo, no Natálie si ich vzťah do istej miery drží v súkromí. Teraz však o ňom prehovorila v rozhovore pre portál Expres, čo môžeš vidieť na TikToku.

„Ide nám to skvele a zoznámili sme sa v kaviarni. Som rada, že to nebolo cez sociálne siete a že sme sa takto naživo zoznámili. Bolo to veľmi pekné a od tej doby sme v kontakte,“ povedala Natálie s tým, že sa spoznali pred 4 mesiacmi. To teda znamená, že pár týždňov pred fanúšikmi zrejme skrývala aj to, že je znovu zadaná.

„Skôr som chcela strážiť jeho súkromie, pretože nie je zo šoubiznisu a chcem to jeho súkromie chrániť. Preto ani nepridávam toľko spoločných storyčiek, kontentu a tak ďalej,“ uviedla a dodala, že spoločné bývanie zatiaľ neplánujú, no uvidia, čo príde.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natálie Kočendová (@natalie_kocendova)

Zdroj: TikTok/expres.cz

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News