Súťažiaci z Let's Dance

Kráska z obľúbenej šou Let’s Dance sa bude čoskoro vydávať. Prezradila to v rozhovore pre Markízu, ktorý Televízia zverejnila na svojom webe. Kedy bude svadba a čo detaily?

Lucia Hlaváčková už druhý rok bola jednou z hlavných postáv šou Let’s Dance. Celú súťaž moderovala po boku skúseného Viktora Vinczeho. Pamätať si ju však môžeš aj zo spravodajstva na Markíze a pravidelne ju tiež vídame v rannej relácii Teleráno. Tam pred dvoma rokmi po náhlom odchode nahradila moderátorku Zuzanu Čimovú.

A hoci je Lucia aktívna aj na svojom Instagrame, súkromie si zvykne strážiť. Nie je ale tajomstvom, že už 9 rokov randí s partnerom Rudom. O ruku ju požiadal už v roku 2020, no svadba sa zatiaľ nekonala. Minulý rok sa však moderátorka z Let’s Dance vyjadrila, že sú trošku zabrzdenejší.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

„Pokľakol, som poistená a uvidíme, kedy príde ten akt samotného sobáša. Samozrejme, chceme sa vziať, ale nikdy som nebola ten vydajachtivý typ a preto možno je to takéto zabrzdené,“ priznala vtedy s úsmevom pre Nový čas.

Moderátorka Lucia Hlaváčková z Let’s Dance sa bude vydávať

Zdá sa však, že čoskoro sa Lucia dočká aj svadby. Prehovorila o tom pre Markízu po fotení svadobných šiat. „Nikdy som svadobné šaty nemala na sebe a keďže ma čaká onedlho svadba, tak som rada, že som mala túto možnosť zistiť, aké to je,“ uviedla Lucia Hlaváčková.

A ako jej svadba bude vyzerať? „Predstavu mám. Bude to niečo veľmi komorné. Pôjdeme sa zobrať asi na úrad, predpokladám. Aj keď možno ma láka aj romantickejšia predstava. Že by sme vyhnali tie úradníčky niekam von a potom obed s rodinou,“ opísala moderátorka z Let’s Dance.

Napriek všetkému Lucia počas svojho „dňa D“, samozrejme,  túži dobre vyzerať. Aj na takejto jednoduchšej svadbe chce byť pekne oblečená a nalíčená. „Pamiatka v podobe fotografie a videa, to by sa mi páčilo mať,“ priznala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News