Instagram/kaleycuoco

Šťastie na životného partnera zjavne nemá. Ako informoval portál Fox News, herečka Kaley Cuoco sa už po druhýkrát rozvádza. So (zatiaľ) súčasným manželom Karlom Cookom pritom len nedávno oslavovali tretie výročie ich manželstva. 

30. júna dvojica oslavovala výročie a v tom čase na sociálnych sieťach ešte zverejnili svoje fotografie. Začiatok septembra sa ale niesol už v duchu podpisovania rozvodových papierov. Iniciovanie rozvodu prišlo zo strany 35-ročnej herečky. Rozišli sa však v dobrom.

„Napriek hlbokej láske a vzájomnému rešpektu sme si uvedomili, že naše súčasné cesty sa rozdelili inými smermi. Spoločne sme zdieľali veľkú časť našej cesty verejne a aj keď by sme si toto nechali radšej pre seba, chceme byť aj naďalej úprimní.

Nie je medzi nami hnev ani nevraživosť, práve naopak. Urobili sme toto rozhodnutie spoločne a nebudeme zdieľať žiadne iné podrobnosti ani to nebudeme ďalej komentovať,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení.

Kaley a Karl začali spolu randiť v roku 2016, ďalší rok sa zasnúbili a rok na to prišla aj svadba. Predtým bola predstaviteľka Penny z Teórie veľkého treska vydatá za tenistu Ryana Sweetinga. Toto manželstvo im vydržalo len 21 mesiacov. Vedela si, že Kaley Cuoco dva roky tvorila pár aj s hereckým kolegom Johnnym Galeckim? Penny a Leonard svoj skutočný vzťah ale tajili, no po rozchode ostali priateľmi.

To, že sa jej nedarí v osobnom živote neznamená, že sa tak deje aj v jej pracovnej oblasti. Počas júla sa pochválila svojou prvou nomináciou na cenu Emmy, ktorú získala za hlavnú úlohu v komediálnom seriáli Letuška.

Okrem toho momentálne natáča film „Meet Cute“, v ktorom si zahrá s hercom Peteom Davidsonom. Na svojom Instagrame zverejnila fotku, kde sú spolu v objatí a je teda otázne, či ide len o hereckú rolu alebo k sebe majú naozaj blízko. Čo myslíš?

Kaley Cuoco a Karl Cook tvorili krásny pár

Zdroj: Fox News

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News