Stáva sa pomerne často, že herecké dvojice, ktoré vo filmoch alebo seriáloch spolu chodia, si niečo začnú aj v reálnom živote. Nie vždy to ale skončí happyendom. Herci sa musia zachovať veľmi profesionálne a aj keď vzťah v ich súkromí stroskotá, pred kamerami to nesmú dať najavo. 

Takýto scenár postretol aj týchto 7 hereckých dvojíc, o ktorých to prezradili portály Marie Claire a Us Magazine. O niektorých si možno ani nevedela, že spolu mali nejaký vzťah.

Joey King & Jacob Elordi

Len pred pár dňami malo premiéru tretie pokračovanie filmov The Kissing Booth, v ktorom každý držal Elle a Noahovi palce. Dvojica začala randiť v roku 2017, keď sa stretli na natáčaní prvej časti, no už na jeseň v roku 2018 sa rozišli. Ich osobné problémy ale nestáli v ceste profesionálnym výkonom vo filme. A pritom určite nebolo jednoduché natáčať všetky bozkávacie a romantické scény so svojím bývalým.

Lili Reinhart & Cole Sprouse

Ak máš rada seriál Riverdale, určite si mala rada aj hereckú dvojicu Betty a Jugheada. Lili a Cole si začali spolu v roku 2017, no po dvoch rokoch sa rozišli. Následne sa dali opäť dokopy, no definitívny koniec prišiel v máji minulého roku. Medzičasom sa venovali natáčaniu nových sérií seriálu, ktoré zvládli na výbornú.

Nina Dobrev & Ian Somerhalder

Elena a Damon z Upírskych denníkov spolu začali randiť v roku 2010, no už v 2013 sa rozišli. Aj napriek tomu patria stále k párom, medzi ktorými bola na obrazovkách najväčšia chémia a všetci s napätím čakali, kedy sa dajú dokopy.

Kaley Cuoco & Johnny Galecki

Vedela si o tom, že Penny a Leonard z Teórie veľkého tresku si spolu začali pri natáčaní prvej série a svoj vzťah držali v tajnosti dva roky, až kým sa nerozišli? Napriek tomu ostali dobrými priateľmi a dokázali spolu vychádzať aj na natáčaní.

Kristen Stewart & Robert Pattinson

Bella a Edward si vo filmovej ságe Twilight získali srdcia nejedného fanúšika. Pri natáčaní prvého filmu (2008) sa dali dokopy, no v roku 2012 Kristen Roberta podviedla a neskôr na to sa rozišli. Aj napriek nevere ostali priateľmi.

Cameron Diaz & Justin Timberlake

Dvojica spolu chodila takmer 4 roky, no v 2007 sa rozišli. Po štyroch rokoch od rozchodu si spolu zahrali vo filme Mrcha učiteľka. Išlo im to výborne a aj v skutočnosti sú vraj stále priatelia. Obaja dnes majú dlhodobé partnerstvá a sú šťastní.

Blake Lively & Penn Badgley

Serena a Dan tvorili v seriáli Gossip Girl naoko ukážkový pár. V reálnom živote spolu chodili tri roky (2007 – 2010). Bolo pre nich ťažké skĺbiť pracovný aj súkromný vzťah, no ostali priateľmi. Blake Lively sa neskôr (2012) vydala za herca Ryana Reynoldsa a dodnes patria k najkrajším párom svetového šoubiznisu.

Zdroj: Marie Claire & Us Magazine

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.