Katarína Koščová

V novom tele sa cíti dobre a vďaka tomu vystupuje zo svojej komfortnej zóny. Slovenská speváčka Katarína Koščová, víťazka prvej série SuperStar, sa v našom šoubiznise pohybuje dlhé roky. Fanúšikovia, ale aj kritici, častokrát neriešili iba jej spev, ale aj výzor. Ten však radikálne zmenila. 

Ako sama potvrdila, kvôli kilám navyše sa vždy trápila a prešla si mnohými pokusmi pri boji s nimi. Matka dvoch detí sa rozhodla pre zmenu a už koncom minulého roka bolo na nej viditeľné, že výrazne schudla. “Roky som sa tvárila, že mi bodyshaming nevadí, lebo sú predsa dôležitejšie veci, ale pravdou je, že som tým veľmi trpela,” priznala sa na svojom profile.

Katarína Koščová
zdroj: Instagram/katarina.koscova

Koščová zmenená na nepoznanie

Začiatkom tohto roka sa 40-ročná speváčka zdôverila na sociálnej sieti aj s tým, ako sa jej podarilo zhodiť toľko kíl. Klebetilo sa totiž o “zázračnom nápoji”. Išlo však o klamstvo. “Nič také – ako rýchly okamžitý zázrak na chudnutie neexistuje. A za ušetrené peniaze si môžete kúpiť napr. kvalitné potraviny,odkázala a dodala, že jej pomohol najmä pohyb a kalorické tabuľky.

Zdá sa, že nový vzhľad si užíva, čomu nasvedčuje aj jej najnovšia fotografia na Instagrame. Katarína Koščová na nej vyšla zo svojej komfortnej zóny a ukázala sa verejne v spodnej bielizni. Tá len podčiarkla jej výrazné schudnutie. Daný záber si môžeš pozrieť TU.

Katarína Koščová
zdroj: Instagram/katarina.koscova

Zdroj: Instagram/katarina.koscova

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News