Facebook/Katka Koščová

Katku Koščovú poznáme z úplne prvej série speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar, ktorú sa jej podarilo aj vyhrať. Odvtedy bulvár vždy zaujímal najmä jej súkromný život a jej postava. Tú nikdy nemala takú ako chcela, no teraz sa jej podarilo schudnúť. Na svojom Instagrame priznala, že kvôli pár kilám navyše vždy trpela.

Talentovaná speváčka chvíľu randila s Mirom Jarošom. Bolo to v období, kedy obaja pôsobili v SuperStar. Životnú lásku však našla v hudobníkovi Michalovi Pivovarovi, za ktorého sa vydala porodila mu dve deti, Aničku a Adamka.

Je samozrejmé, že po dvoch deťoch sa ženské telo zmení a nejaké to kilo priberie. Katka sa vždy prezentovala tak, že jej nezáleží na tom, ako vyzerá. Každý obdivoval jej zmysel pre budovanie šťastnej rodiny.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Otázky týkajúce sa postavy jej ubližovali

Bohužiaľ, žijeme v dobe, kedy sa ľudia nestarajú o seba a radšej riešia vzhľad iných. Speváčka sa preto nevyhla otázkam, ktoré sa dotýkali jej postavy. Ubližovalo jej to, no nechcela to dať najavo. Vo svojom príspevku o tom otvorene prehovorila.

Pred Vianocami sme v televízii mohli sledovať finále siedmej československej SuperStar. Práve vtedy sa na pódiu objavili takmer všetci finalisti historicky prvej série speváckej šou. Medzi nimi bola aj Katka Koščová, ktorá schudla pár kíl a vyzerá naozaj úžasne.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News