Instagram/lisasbonet

Po dlhých 16 rokoch spoločného života končí ich spoločná cesta. Patrili k stabilným párom svetového šoubiznisu a ich láskou sa mnohí inšpirovali. Herec Jason Momoa (42) teraz na svojom Instagrame oznámil, že sa ide s manželkou Lisou Bonet (54) rozvádzať.

Podľa portálu CNN sa dvojica zoznámila v roku 2005 v jazzovom klube. Dlhé roky žili len ako partneri, manželmi sa stali až v roku 2017. Manželstvo im teda nevydržalo ani 5 rokov. Prva dcéra Lola (14) sa narodila v roku 2007 a jej sestra Nakoa-Wolf (13) rok po nej.

SLEDUJ náš Facebook a HOT NEWS zo sveta šoubiznisu sa dozvieš medzi prvými! Klikaj >>> TU <<<

Filmový Aquaman na svojom profile zverejnil oficiálne vyhlásenie, v ktorom fanúšikom oznámil rozpad ich vzťahu. „Všetci sme pocítili tlak a zmeny v týchto zmenených časoch. Nastala revolúcia a naša rodina nie je výnimkou. Silnieme a rastieme z týchto procesov. A tak zdieľame naše rodinné novinky – že sa naše cesty v manželstve rozchádzajú,“ uviedol 42-ročný lámač ženských sŕdc svojich fanúšičiek.

„Nezdieľame to preto, že je to zaujímavé pre médiá, ale aby sme mohli v živote konať dôstojne a čestne. Láska medzi nami pokračuje a navzájom sa oslobodzujeme, aby sme boli tým, kým sa učíme byť,“ dodal na záver.

Aj keď to mnohých fanúšikov určite zarmúti, prajeme im, aby našli v živote šťastie a prípadne aj ďalšiu lásku.

Zdroj: Instagram/prideofgypsies & CNN

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News