Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

„Ráno vstanem a budem úžasná!“  hovorím si vždy, keď otvorím svoje oči. No ako to dosiahnuť? Ako sa dopracovať k pocitu nenahraditeľnosti a výnimočnosti? My ženy sme veľmi krásne no pekelne komplikované stvorenia, ktoré každé ráno zvádzajú urputný boj so svojou skriňou veriac, že v nej nájdu niečo, čo ostatným na ulici vyrazí dych a v čom sa budú cítiť prirodzene no zároveň štýlovo.

Mať vkus a cit pre módu sa však postupne vytráca vďaka ponuke kúskov, ktoré nám slovenské obchody podsúvajú. Všetky ženy sa tak stávajú rovnaké ako cez kopirák. Outfity sú bez nápadu, bez originality, jednoducho sa bežne na ulici stane fakt, že sa stretnú dve ženy, ktoré majú rovnaký kúsok ba dokonca, ktoré sú totožne oblečené. Veľmi dobre poznáme tento pocit. Je to trápne, nepríjemné a ak nám to okolnosti povoľujú, naše kroky mieria naspäť k našim šatníkom. No ako to zmeniť? Ako tomu zabrániť? Máme pre vás, milé dámy riešenie.

Sekáče, sekáče, sekáče

Keďže nám slovenské nákupné centrá ponúkajú z každého kúsku tak nespočetne veľa  duplikátov, stávame sa módnymi ovcami. Avšak vďaka svojej typicky ženskej vlastnosti, ktorou je vynaliezavosť sa dokážeme odlíšiť. Pri tejto misii nám stoja v ústrety naše secondhandy.

Stará rifľová bunda dodá celkovému vzhľadu štýlovosť a jednoducho sa ladí so všetkým čo máte v skrini.

2-1foto: weheartit.com

Zvonové nohavice, ktoré  vylovíte v každom sekáči si na seba môžete v pokoji dať. Sú totiž opäť v kurze. Rozhodne k nim patria crop topy alebo čipkovaná podrsenka, ktorú váš partner určite počas večera schová do svojho saka. K takto zvolenému outfitu pridajte aj klasické lodičky, ktoré dokonale predĺžia vašu postavu.

3-1

foto: Instagram

K must have kúskom patrí aj krátka rifľová sukňa, ktorú zdobia zlaté alebo strieborné gombíky. Môžete k nej zvoliť jednofarebný crop top  a tenisky, alebo stavte na klasiku a obujte si sandále či balerínky.

4foto: Instagram

Jednofarebné tielko nám tiež veľmi poslúži.  Môžeme  ho postrihať na tenké pásy, ktoré zviažeme dokopy a vytvoríme si tak štýlový crop top, ktorý už nezbadáme na nikom inom.

5

foto: weheartit.com

Secondhand-y sú plné kúskov, ktoré čakajú na vašu tvorivosť a originalitu. Plusom sa stáva fakt, že sú lacné a tak toto rozhodnutie nezabolí ani vaše peňaženky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista