Instagram/kourtneykardash & Instagram/kourtneykkardashian

Praštia do toho! Len začiatkom roka 2021 svetu oznámili, že sú vo vzťahu, teraz sa tešia z plánovania svadby. Kourtney Kardashian, hviezda reality šou Keeping Up with the Kardashians a podnikateľka, a bubeník Travis Barker, sa zasnúbili vo veľkom štýle. To bolo celkom rýchle, že?

Tak toto ich fanúšikovia zrejme nečakali. Aj keď sú ich sociálne siete dôkazom toho, že sa 42-ročná Kourtney a 45-ročný Travis naozaj milujú, zásnuby by čakal len málokto. A už vôbec nie v takom romantickom štýle, ktorý si budúci „drsný“ ženích vymyslel.

Potetovaný hudobník Travis pokľakol v Kalifornii na pláži, kde boli obaja v obkolesení tisícok červených ruží a sviečok. Fotky z tejto radostnej novinky pridala v nedeľu večer Kardashianka na svoj Instagram s popisom „navždy„.

Fanúšikov rozhodne zaujal aj obrovský diamantový prsteň, ktorý je na jej ruke naozaj neprehliadnuteľný a jeho cena sa môže pohybovať aj v státisícoch dolárov. Po pokľaknutí sa večer konala hostina s niekoľkými príbuznými a najbližšími priateľmi.

Aj keď má Kourtney 3 deti, nikdy nebola vydatá. Pre najstaršiu Kardashianku to môže byť jej prvá svadba. S bývalým partnerom, Scottom Disickom, sa schádzala a rozchádzala niekoľko rokov, no k oltáru to nikdy nedotiahli. Travis má už však za sebou 2 manželstvá, z ktorých si odniesol 2 deti. Pravdepodobne už nemajú nad čím veľmi premýšľať a svoju lásku by si radi dokázali aj touto cestou.

A takto vyzerali hviezdne romantické zásnuby. No nie je toto sen každej ženy?

A čo hovoríš na ten mega kameň?

Zdroj: Instagram/kourtneykardash

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News