Priateľstvo medzi dvoma ženami

Vybudovať si v súčasnosti dobré a naozaj úprimné priateľstvo býva naozaj náročné. Veľa ľudí sa totiž snaží iných iba využívať a hrajú sa na to, ako sa majú veľmi radi. Chceš vedieť, či to náhodou nie je aj tvoj prípad? 

Dnes sme si pre teba pripravili kvíz, v ktorom otestuješ svoju kamošku. Je vaše priateľstvo naozaj skutočné alebo to na teba hrá a využíva tvoju dobrotu? Buď pri odpovedaní úprimná, aby si odhalila skutočnú pravdu.

Ak ju o niečo poprosíš, môžeš sa spoľahnúť na to, že to naozaj urobí?

Keď sa spolu rozprávate, ako prebiehajú vaše rozhovory?

Ak by si mala vážny problém, bola by ochotná kvôli tebe zrušiť program, ktorý mala naplánovaný?

Keď spolu idete niekam von, kto zvykne platiť?

Zvykneš jej požičiavať peniaze?

Keď sa ti niečo v živote nevydarí, ako na to reaguje ona?

Ak jej povieš nejaké tajomstvo, ostane u nej v bezpečí?

Zvykne ťa kritizovať?

Je vaše priateľstvo skutočné alebo ťa len využíva? Tento kvíz odhalí pravdu
POZOR NA ŇU, NEMYSLÍ TO VÁŽNE.
Podľa tvojich odpovedí to vyzerá tak, že ťa naozaj len využíva a hodí sa jej, že práve ty si jej kamarátka. Spoľahnúť sa na ňu ale veľmi nemôžeš, pretože keď od nej niečo chceš, nemá problém sa na teba vykašľať. Mala by si prehodnotiť, či si ju chceš nechať vo svojom živote.
JE TO TAK 50 NA 50.
Niekedy sa správa normálne a tak, ako by ste boli dobré priateľky, no inokedy nemá problém ťa len využiť vo svoj prospech. Mala by si sa s ňou porozprávať, inak to môže dopadnúť tak, že ťa bude využívať ešte viac.
VAŠE PRIATEĽSTVO JE ÚPRIMNÉ.
Tvoja kamoška nejaví žiadne známky toho, že by ťa chcela využívať. Vyzerá to tak, že medzi sebou máte naozaj pekný vzťah a môžete sa na seba kedykoľvek spoľahnúť. Takýchto ľudí by si si mala vo svojom živote udržať čo najdlhšie.

Ak si zistila, že to z jej strany nie je stopercentné, prečítaj si náš článok o troch znakoch, že tvoje okolie toxické. Možno ju v tom nájdeš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieKvízy