Namyslená žena
Unsplash/Ali Pazani

Bezstarostnosť je ich druhé meno. Ľudia v týchto znameniach sa nestarajú o to, čo bude na druhý deň. Jednoducho si užívajú prítomnosť, zabávajú sa a ich život miestami pripomína chaos.

Blíženci

Najsilnejšími vlastnosťami človeka, ktorý sa narodil ako Blíženec, sú jednoznačne nevyspytateľnosť, prelietavosť, chaotickosť a nezáväznosť. Vďaka nim dokáže žiť bezstarostne a o nič sa nezaujímať do hĺbky. Ak poznáš niekoho, kto má problém povedať „nie“, jednoznačne sa nenarodil v tomto znamení.

Pre Blíženca nie je nič prirodzenejšie, než odmietanie ľudí len preto, aby mal viac času na seba. Potrebuje veľa oddychu, lebo byť s ostatnými ľuďmi a počúvať ich problémy ho vyčerpáva.

Žena s rozlietanými vlasmi
zdroj: Pexels/Marcelo Moreira

Strelec

O Strelcovi už iste vieš, že je plný zábavy, miluje humor a nerád sa viaže. Vo svojom živote nepreferuje dlhodobé vzťahy, lebo mu viac vyhovujú tie na jednu noc. Jednoducho si rád užíva bez pocitu viny a zodpovednosti. Človek v tomto znamení je optimistický, veselý, bezstarostný a neochotný prijímať práve spomínanú zodpovednosť.

Má radšej, ak za neho dôležité veci vybaví niekto iný, pretože ak by to robil sám, zavládol by chaos a neporiadok. Na jednu konkrétnu vec sa nevie sústrediť dlhšie než pár minút, preto by mu to robilo problémy.

Lev

Levova bezstarostnosť spočíva v tom, že sa vie rýchlo rozhodovať. Keď niekoho spozná, už po pár minútach vie povedať, či to je dobrý alebo zlý človek. Nemá potrebu sa priateliť s niekým negatívnym, preto týchto ľudí okamžite filtruje.

Vďaka tomu v živote nemá problémy a môže žiť tak, ako chce. Zbožňuje, keď môže byť stredobodom pozornosti, preto robí chaos na akomkoľvek mieste. Nič mu v tom nebráni, lebo o city druhých sa nestará, len o tie svoje. Sebecké správanie, no to je celý Lev.

Pár v objatí
zdroj: Pexels/Diego Rezende

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy