Sylvia Šulíková

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Nový párik nášho šoubiznisu je oficiálne potvrdený. Spoločné zábery uverejnila na Instagrame samotná kráska, ktoré zachytil portál Diva. Čo ju očarilo na o 23-rokov staršom Slovákovi?

Nie je to vôbec dávno, čo na verejnosť vyplávali informácie o údajnom vzťahu missky Sylvie Šulíkovej a politika Andreja Danka. 26-ročná kráska je známa zo súťaže Miss Slovensko, kde vyhrala titul 1.vicemiss ešte v roku 2021. Ako je však teraz jasné, majiteľke salónu krásy naozaj učaroval 49-ročný politik.

Dvojica sa spoločne nachádza v Spojených arabských emirátoch, kde mal Danko odcestovať kvôli pracovným povinnostiam. Práve tam vznikol aj ich vôbec prvý spoločný záber, ktorý na Instagrame uverejnila Sylvia. Blondínka má však súkromný profil, ale jej slová sa podarilo zachytiť portálu Diva.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SYLVIA SULIK STUDIO| KOZMETICKÉ ŠTUDIO KRÁSY (@sylviasulikstudio)

Sylvia Šulíková a Andrej Danko tvoria nový párik

Na sociálnej sieti totižto poskytla fanúšikom možnosť opýtať sa zaujímavé otázky a jedna z nich smerovala aj k Andrejovi. Zvedavý fanúšik sa opýtal, čo ju na politikovi zaujalo.

Všetko … Je veľmi vtipný, pozorný a veľký džentlmen. V skutočnosti je úplne iný, ako ho vidíte a vnímate na obrazovkách. Je to skvelý človek s dobrým srdcom a ja ďakujem, že je mojou súčasťou,“ priznala zamilovaná kráska.

Prvý spoločný záber Danka a Šulíkovej sa ti zobrazí po kliknutí SEM.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Andrej Danko (@andrej_danko_official)

Sylvia mala pred dvomi rokmi randiť s tanečníkom Vilémom Šírom. Andrej Danko bol zase už jedenkrát ženatý. S 15-ročného manželstva má aj dvoch synov.

V šoubznise teda teraz vznikol nový pár s 23-ročným vekovým rozdielom, čo na nich povieš?

Zdroj: diva.aktuality.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News