instagram.com/officiallisabonet/prideofgypsies

Láska má mnoho podôb a niekdy ju ani slová nedokážu dostatočne vyjadriť. Známy herec Jason Momoa si to zrejme zobral k srdcu, a tak svojej manželke Lise Bonet  pripravil riadne prekvapenie. Priniesol k nim domov jej prvú lásku – starého Mustanga, s ktorým jazdila, keď mala sedemnásť. Viac o tom informoval portál Elle.

Proces tejto renovácie trval dlhých štrnásť rokov. Napriek tomu sa Jason nevzdal svojho cieľa, a tak domov priniesol manželke jej prvú lásku – Ford Mustang, ročník 1965.

Známy herec Aquamana mal presne naplánované, ako tento dar predá jeho polovičke Lise Bonet. Nemohol sa dočkať toho momentu, keď budú spoločne, aj s dvomi deťmi, šoférovať jej prvé auto, ktoré mala v sedemnástich rokoch.

Nadišiel deň D a manželka Jasona Momoa bola bez slov. Okamžite sa vrhla na svojho partnera a v objatí mu darovala niekoľko bozkov. „Toto je úžasné. Môj Bože…nie je príliš honosné, ale tak akurát, je to tak krásne,“ povedala Lisa Bonet.

Brala by si aj ty takúto nádhernú pozornosť od drahého? Prečo ale chcel známy herec potešiť svoju milovanú Lisu? Odpoveď je jednoduchá – len tak. Láska nemá žiadne pravidlá, ani dôvody.

Jason Momoa a Lisa Bonet tvoria pár od roku 2005 a v 2017 sa zosobášili počas utajenej ceremónie. Majú dve spolu dve deti. Lisa už raz bola vydatá, jej ex-manžel je známy hudobník Lenny Kravitz. Na povrch však vyšli informácie, že s Jasonom má dobrý vzťah a na narodeniny mu verejne zablahoželal.

Zdroj: Elle

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News