Jaro Slávik

Jaro Slávik patrí k svojráznym ľuďom a poznáš ho určite najmä ako porotcu z Česko Slovensko má talent. Momentálne si splnil svoj dávnejší sen a vytvoril vlastnú reláciu s názvom Prikázané uvoľnenie, ktorú si môžeš každý utorok pozrieť na Mall.tv. Tam v poslednej dobe pribúdajú samé zaujímavé formáty, napríklad netradičná zoznamka Naked Attraction

Mall.tv je v slovenskom mediálnom prostredí už približne 2 roky. Podarilo sa jej viacero výborných výsledkov, napríklad so seriálom Kavej , ale aj so špecifickým humorom KKTV či relácie Glupe videjá . Na vysoké množstvo užívateľov si trúfa aj nová relácia Prikázané uvoľnenie, za ktorou stoja exkluzívni tvorcovia. Ide o politickú satiru, ktorá v športovom jazyku, a teda najmä mužskému publiku, komentuje aktuálne dianie a selektuje, čomu by mal venovať väčšiu a čomu menšiu pozornosť. Určite si však prídeš na svoje aj ty a pri sledovaní sa zabavíš.

Komentátorom je jeden z najznámejších slovenských kritikov, ktorý má vždy na všetko vlastný názor, Jaro Slávik. Na Mall.tv aktuálne nájdeš 5 epizód, v ktorých si Slávik nedáva servítku pred ústa a otvorene sa vyjadruje na témy slovenských politických predstaviteľov, výkonov slovenských športovcov či celkového diania v našej krajine. Na druhej strane – ak je za čo – dokáže aj pochváliť.

“Veľmi sa teším, že sme s touto reláciou prišli na trh. Myslím si, že v dobe, keď sa informácie šíria raketovou rýchlosťou, ale najmä rozlične dôveryhodnými kanálmi, je viac ako užitočné nielen poukázať na to, čo si zaslúži našu pozornosť viac ako iné témy, ale aj ako túto pozornosť uchopiť racionálne a nepodliehať stádovitému vnímaniu,” povedal Jaro Slávik, iniciátor show, ktorý sa paradoxne k verejnému dianiu vyjadruje pomerne zriedkavo.

“Užívatelia Mall.tv sú už zvyknutí na to, že u nás nájdu iný humor, než aký k nim prichádza z iných médií, a v tom vidíme okrem iného našu pridanú hodnotu,” myslí si Roman Buťa, šéf rozvoja Mall.tv , “Inak to nebude ani v prípade Prikázaného uvoľnenia, ktoré je opäť formátom, aký nemá na slovenskom trhu obdobu, z čoho sa veľmi tešíme. Užívatelia si môžu novú epizódu pozrieť každý utorok, samozrejme, zadarmo.”

Všetkých 5 epizód si zatiaľ získalo veľké ohlasy na sociálnych sieťach Mall.tv , napríklad na Facebooku Jarove postrehy k registračnému systému na očkovanie si pozrelo takmer 474 000 fanúšikov! Námet a réžiu relácie má v rukách Jaro Slávik, kreatívnym producentom a režisérom je Samuel Marec, kostymérkou Sandra Žigová, produkcia a postprodukcia je zastrešená produkčnou spoločnosťou OREO. Novú epizódu si môžeš pozrieť každý utorok.

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News