Influencerka Olympe

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Pri pohľade na jej fotografie by si len málokto pomyslel, čo všetko sa skrýva v jej vnútri. Francúzska influencerka, ktorá má tisíce fanúšikov na Instagrame, YouTube či TikToku, sa rozhodla dobrovoľne ukončiť svoj život. O jej ťažkej ceste informoval portál Daily Mail.

23-ročná kráska na sociálnych sieťach vystupuje ako Olympe. Zo záberov na jej profile je jasné, že miluje módu a cestovanie. No jej život ovplyvňuje choroba, s ktorou už nechce viac žiť. Trpí viacnásobnou poruchou osobnosti, pričom v jej hlave „žije“ niekoľko ďalších ľudí. Dokopy ich má byť až 40.

Influencerka Olympe
zdroj: Instagram/we.are.olympe

Influencerka už takto nechce žiť

Porucha identity jej sťažuje život až natoľko, že sa ho rozhodla dobrovoľne ukončiť. Nebolo to pre ňu vôbec ľahké, ale aktuálne vidí pre seba len jednu možnosť – eutanáziu. Olympe sa tak spojila s lekármi v Belgicku, kde je tento zákrok ukončenia života legálny. Môže však trvať dlhé mesiace i roky, kým sa tak skutočne stane, keďže to nie je jednoduchý proces.

Mladá kráska však zároveň vyzýva ľudí, aby vyhľadali pomoc, ak majú akékoľvek psychické problémy či iné choroby, s ktorými si nevedia dať rady. Sama o nich otvorene hovorí na sociálnych sieťach. Nechce však, aby si od nej niekto bral príklad, no ona už vraj zvážila všetky možnosti.

Influencerka Olympe
zdroj: Instagram/we.are.olympe

Zdroj: dailymail.co.uk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News