Svadba na prvý pohľad (2)
Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/miso_korenko, Instagram/tvmarkizaofficial

V poslednej sérii šou Svadba na prvý pohľad bola doslova hviezdou. Hoci boli s Michalom posledný pár, ktorý sa postavil pred oltár, vynikali najviac zo všetkých zosobášených párov. To potom dokazovali aj na Instagrame.

Sadli si hádam najviac a iskra medzi nimi preskočila takmer okamžite. Pred pár dňami nás ale šokovalo priznanie, že sa rozišli, čo Monika prezradila pre TV Markíza. Nepochybne boli najkrajším párom poslednej série šou Svadba na prvý pohľad. A to spolu s Karin a Dušanom. Ani jednému páru to však po skončení súťaže nevydržalo. A dôvod sa dočítaš aj v našom nedávnom článku. 

Svadba na prvý pohľad
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Monika si z rozchodu ale ťažkú hlavu nerobí a na svojej sociálnej sieti sa pochválila perfektnou správou.

Monika a Michal už nie sú spolu

Hoci spomenutí novomanželia ešte potom chvíľku randili, všetkých šokovalo zistenie, že sa Monika a Michal pred niekoľkými dňami rozišli, aj keď to medzi nimi vyzeralo naozaj nádejne.

„S Mišom sme sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Mrzí ma to, keďže sme v tom videli obidvaja veľký potenciál, ale, bohužiaľ, nevedeli sme si zlúčiť svoje priority. Po vzájomnej dohode sme sa rozhodli, že bude lepšie, ak pôjdeme každý svojou cestou. Určite to neľutujem, zažili sme pekné chvíle a bola to super skúsenosť, ktorá ma posunie len ďalej. Mišo je super chalan a prajem mu len to najlepšie, či už v pracovnom alebo v osobnom živote,“ povedala Monika pre TV Markízu.

Monika a Michal
zdroj: Instagram/monika_marincakova

Svadba na prvý pohľad ju dostala do filmu

Temperamentná kráska nezaháľa a pokračuje vo svojom živote ďalej. A veľmi sa jej darí. Na Instagrame sa pochválila perfektnou novinkou. Uvidíme ju totiž vo filme.

„Keď si splníte jeden z ďalších snov. Áno, aj toto bolo na mojom zozname a nech sa páči, tick off. Letuška mi v reále nevyšla (tetovania nevyzmizíkuješ). Ale tentokrát to bolo natáčanie pre jeden celovečerný film, kde sa možno blysne aj moja maličkosť,“ napísala pod posledný zverejnený príspevok kráska zo Svadby na prvý pohľad.

Tak čo, tešíš sa na Moniku zo šou Svadba na prvý pohľad vo filme? Však jej tá uniforma veľmi sedí?

Zdroj: Instagram/monika_marincakova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News