Kristína Svarinská a Marek Rozkoš - seriál Dunaj, k vašim službám

Seriál Dunaj, k vašim službám patrí aktuálne medzi veľmi obľúbené novinky televízie Markíza. Objavujú sa v ňom okrem známych mien aj nové tváre, z ktorých sa okamžite stávajú hviezdy. Jednou z nich je aj slovenský herec Marek Rozkoš, ktorý sa v talkshow Neskoro večer zveril Petrovi Marcinovi s krásnou novinkou. 

Talentovaný herec stvárňuje v seriáli jednu z hlavných postáv – Petra Kučeru, ktorý má blízko k predavačke Kláre, ktorú hrá krásna Kristína Svarinská. Aj keď je pre mnoho divákov neznámym, skúseností už má dostatok. Marek pochádza z Prešova, no už niekoľko rokov žije a pôsobí vo Zvolene, kde má v divadle aj stále angažmá.

Kristína Svarinská a Marek Rozkoš - seriál Dunaj, k vašim službám
zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Seriál Dunaj ho preslávil

Ešte počas školských čias v Banskej Bystrici spoznal svoju aktuálnu manželku, Katarínu. Tá je zároveň aj jeho kolegyňou, keďže spolu vystupujú v rovnakom divadle. Dokonca niekedy stvárňujú manželov aj pred divákmi. Dvojica sa v skutočnosti vzala v roku 2017 a majú dvojročnú dcérku Hanku. Tá bude už čoskoro staršou sestričkou.

Keď sa ho totiž Peter Marcin opýtal na počet detí, Marek odpovedal slovami: „Jeden a pol, teda druhé je na ceste.” Zároveň dodal, že druhé bábätko bude chlapček a narodí sa v máji rovnako ako šťastný otecko. Gratulujeme!

Počas rozhovoru mohli diváci zistiť, že Marek má s divadlom bohaté skúsenosti a má aj zmysel pre humor. Vedela si, že dokáže napríklad perfektne napodobniť hlas Tomáša Maštalíra? Niektorým ho dokonca aj fyzicky pripomína.

Zdroj: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News