žena hudba

Lev

Hip hop je žáner, ktorý sa zaryje hlboko do duše práve osobe v znamení Leva. Dokáže vyniesť taktiež na povrch jeho skutočnú vášeň aj napriek tomu, že sa považuje za silnú a odvážnu bytosť. Vo svojom živote dokáže byť vášnivý, ale i zraniteľný. Do takýchto hlbín sa vie zaradiť málokto, no Lev je jedným z príkladov.

Panna

Panna patrí do skupiny ľudí, ktorí sú orientovaní na čistotu a perfekcionizmus. Aj preto práve s týmto znamením zverokruhu rezonuje najviac klasická hudba. Hudobný vkus tejto bytosti je naplno stotožnený s jej osobnosťou a ide zároveň o žáner, ktorý vyzdvihne jej intelekt a zároveň sa bude pri počúvaní cítiť pohodlne.

žena tancuje
zdroj: Pexels/cottonbro studio

Váhy

Osoba tohto znamenia mala a vždy bude mať nepopierateľnú lásku k sviatočnej hudbe. Dôvod je prostý. Ide o typ osobnosti, ktorý miluje jesennú a zimnú atmosféru, ktorej sa nevie nikdy dočkať. Pokiaľ je to tvoj prípad, určite nepohrdneš skladbou Last Christmas alebo Feliz Navidad, aby si sa dostatočne rozmaznala.

Škorpión

Škorpión si rád vychutnáva zmyselnú a temnú hudbu, ktorá obsahuje romantické texty. Osoba tohto znamenia má zvláštne spojenie so svojou emocionálnou stránkou a preto sa najčastejšie stýka s ľuďmi, s ktorými sa cíti bezpečne. Aj taký alternatívny rock jej môže pomôcť vstúpiť do sveta jeho vnútorných pocitov a myšlienok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieHoroskopy