žena hudba

Každá má rada niečo iné. Niektorá sa najradšej uvoľní pri rocku, iná zas pri klasickej hudbe a je to úplne v poriadku. Samotná astrológia hovorí aj o tom, aký žáner preferujú jednotlivé znamenia zverokruhu. Čo prezrádza práve o tebe?

Hudba podľa znamenia zverokruhu

Baran

Baran, ktorý je vždy odvážnym, si nikdy nenechá ujsť príležitosť vypočuť si dobrý rock. Toto ohnivé znamenie zbožňuje hudbu s poriadnymi grádmi a nič viac mu nedodá energiu a adrenalín ako Rock. Pokiaľ sa ocitneš najbližšie pri spievaní skladby Come As Your Are, budeš poznať dôvod.

Býk

Býk je v tomto smere skutočným romantikom s pridanou štipkou korenia. Jediný žáner, ktorý by mohol rezonovať s jeho osobnosťou, je R&B. Miluje oduševnenú hudbu s pikantným podtónom, a to je presne tým, čo táto hudba ponúka. Surové emócie a strhujúce beaty ako Alicia Keys sú preňho na nezaplatenie.

žena hudba
zdroj: Pexels/Tirachard Kumtanom

Blíženci

Blíženci patria medzi znamenia, ktoré nemajú iba jeden obľúbený žáner. Táto bytosť je známa svojimi viacerými stránkami osobnosti a hodí sa k nej najviac Dance a Pop. Pokiaľ chceš žiť spoločenským životom, orientuješ sa skôr na spomenutý Dance, ak chceš byť sama sebou, veľmi rada si pustíš v byte naplno Pop.

Rak

Rak je citlivá duša majúca rada piesne, ktoré im hovoria z duše. Chytľavé beaty s hlbokými a zmysluplnými textami sú cestou k srdcu Raka a jeho zoznamu skladieb. Láska ku country hudbe je hlboká a zmysluplná, preto je ideálnou voľbou práve pre osobu narodenú v tomto znamení.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Viac z kategórieHoroskopy