Photo by freestocks.org from Pexels

Pozri sa, čo ťa podľa predpovede čaká v najbližšom týždni od 3. do 9. februára 2020!

Baran

Tento týždeň sa bude niesť v duchu toho minulého. Prebehne ti rýchlo a bez zbytočných komplikácií, ktoré by ťa vytočili. Pokračovať však bude dráma v ľúbostnom živote. V tomto smere budeš mať hašterivú náladu a pri výmene názorov budeš mať na jazyku staré krivdy. Uvedom si však, že je to už minulosťou. Ak nechceš pokaziť vzťah, ktorý máš, musíš si uvedomiť, že nie všetko stojí za hádku.

Býk

V práci si aj naďalej musíš stáť za svojím. Ak povolíš, kolegovia ťa začnú využívať viac, ako by bolo únosné. Vyzerá to, že zmena počasia a tvoje nalomené zdravie prevládnu, a budeš musieť ostať pár dní doma, aby si sa dala dokopy. Víkend venuj svojej polovičke, strávite príjemný spoločný čas.

Blíženci

V práci to bude konečne lepšie a aj vďaka prístupu ľudí budeš menej vystresovaná. Veľký pozor si dávaj v strede týždňa na to, aby si nepodcenila počasie, kvôli ktorému môžeš ochorieť. V ľúbostnom smere máte s partnerom medzi sebou stále nedokončené rozhodnutia ohľadom spoločnej budúcnosti. Je čas zvážiť všetky pre a proti, a prísť k výsledku, ktorí uspokojí oboch.

Rak

Vyzerá to, že dlhodobé nezhody v milostnej sfére tvojho života sa uberajú správnym smerom. Sklamanie zažiješ koncom týždňa v práci, pretože zistíš, že závisť ovládla tvojich kolegov, ktorí sa k tebe budú správať odmerane. Žiaľ, cez víkend to vyzerá na to, že aj z rodinných kruhov k tebe zavíta veľmi nepríjemná novinka.

Lev

Skôr, ako zistíš, čo ťa čaká počas týždňa, potešíme ťa predpoveďou na víkend! Tá hlási úspech a šťastie v tvojom milostnom živote. Ak si zadaná, prežiješ s partnerom krásne chvíle, a ak si single, zrejme to už tak dlho nebude. V práci zažiješ zhon a stres, rovnako tak aj v škole, ak študuješ. Tento týždeň ti dá zabrať, no na jeho konci na všetky minulé povinnosti zabudneš.

Panna

Na rozdiel od minulého týždňa budeš mať viac energie, ktorú by si mala venovať najmä práci. Vďaka tomu si nadrobíš dobrú karmu a veci ti pôjdu ľavou – zadnou. Pocítiš na sebe zmenu počasia, a ak nechceš ostať cez víkend doma s chrípkou, dopraj si viac vitamínov a chráň sa pred vetrom. Relax v pohodlí domova počas piatka a soboty nebude na škodu.

Váhy

Pondelok a utorok ti dajú zabrať najmä čo sa týka práce. Po večeroch budeš kvôli nej veľmi unavená a pravdou je, že to dospíš až počas víkendu. Od stredy sa však tempo uvoľní. Víkend by si mala venovať iba sebe, aby si nabrala energiu, ktorá ti chýba. Okrem toho si uži čas aj so svojou rodinou, ktorú poslednú dobu trocha zanedbávaš.

Škorpión

Doznieva v tebe ešte zlá energia z minulého týždňa. Musíš si uvedomiť, že nie všetky veci idú v živote tak, ako by si chcela. Zameraj sa na to, aby si bola spokojná najmä ty. V práci bude vládnuť pokojná nálada až do štvrtka, kedy sa trochu otrasú vzájomné vzťahy. Ty si z toho však ťažkú hlavu nerob. Víkend venuj svojej polovičke.

Strelec

Menej pokojná atmosféra pokračuje v práci, no nenechaj sa vytočiť ľuďmi, ktorí iba skúšajú, ako ďaleko môžu zájsť. V práci si kvôli tomu zamakáš, a preto by si mala víkend venovať iba oddychu. Veľký otáznik visí nad tvojím ľúbostným životom. Už dlhšie sa strániš novému vzťahu, no je najvyšší čas prestať sa báť, inak to budeš raz ľutovať.

Kozorožec

Tvoj milostný život je naklonený novému vzťahu, no ty stále váhaš. Je čas rozhodnúť sa, čo naozaj chceš a prečo sa bojíš dať tomu šancu. Ak sa v osobnom živote rozhoduješ nad rôznymi otázkami, od štvrtka do piatka je ideálny čas na ich vyriešenie. Víkend sa bude niesť v rodinnej atmosfére, uži si čas s blízkymi čo najviac. Dlhšie na nich zrejme nebudeš mať čas.

Vodnár

V práci máš stále stabilné miesto a bude sa ti aj naďalej dariť. Čo by ti však malo robiť vrásky, je tvoj vzťah. Už dlhšiu dobu stagnuje, a preto je najvyšší čas dať si ho dokopy a nejak oživiť. Venuj mu pozornosť, ak ti za to stojí. Ak máš pocit, že vám vlak už utiekol, nedrž si ho pri sebe nasilu. Občas musíš dať zbohom niečomu, čo ťa viac trápi ako teší. Nechaj si toto rozhodnutie na víkend.

Ryby

Na začiatku týždňa ťa zrejme skolí prechladnutie, no ak sa o seba dobre postaráš, v stredu naň už aj zabudneš. Tvojej energii neprospeje ani fakt, že v práci toho budeš mať na pleciach trocha viac. Ak ťa niekto poprosí o láskavosť, pomôž mu. V budúcnosti sa ti to vráti. Cez víkend zavolaj kamoškám, ktoré si dlhšie nevidela!

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy