Photo by John Schnobrich on Unsplash.com

Mesiac máj je bezpochyby krásny mesiac, pretože je nazývaný mesiacom lásky. Príroda v máji kvitne, je plná zvierat a kvetov. Všade kam sa pozrieš, vidíš skutočnú lásku.

Dnes si možeš prečítať, čo ťa čaká v tejto oblasti, na základe tvojho znamenia.

Baran

Mala by si sa prestať zameriavať na zlé veci a radšej riešiť tie dobré veci – vzťah, intimitu a šťastie partnera. Niekedy sa až moc zameriavaš na klebety, ktoré sa šíria a nedívaš sa na to, čo je naozaj pravda. Tvoj priateľ ťa miluje, preto by si mu mala veriť.

Býk

S priateľom zažijete krásne chvíle, hoci sa nezaobídu bez hádky. V máji by ste si mali nastaviť hranice, čo sa vám páči a čo je už moc. Pomôže vám to predísť zbytočným konfliktom a lepšie sa spoznáte.

View this post on Instagram

Rainy days

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Tento mesiac bude pre teba najkrajší v roku. V láske zažiješ porozumenie a konečne budeš mať pocit, že ťa tvoj priateľ podporuje vo všetkom na 100%. Podpora je pre teba najdôležitejšia, preto budeš šťastná, keď ju v máji pocítiš.

Rak

V tomto mesiaci by si mala pri priateľovi stáť, pretože zažije kruté časy. Bude sa cítiť osamelý, preto mu každý deň dokazuj, že stojíš pri ňom a neopustíš ho. Snaž sa ho rozosmievať a plniť dobrou náladou, aj keď to bude ťažké.

Lev

Vo vzťahu by si mala dodržiavať veci, ktoré sú podstatné pre budúcnosť. Nesľubovať niečo, keď máš dobrú náladu a nehovoriť niečo zlé, keď si nahnevaná. Všetko sa ti po čase vráti a bude to bolieť. Zameraj sa na veci, ktoré máte s priateľom teraz a užívaj si prítomnosť.

Panna

Tvoj vzťah bude rásť len vtedy, keď sa oň budeš starať. Ak sa nebudeš starať, bude upadať a rozbije sa. Tento mesiac si s priateľom sadnite za stôl a povedzte si všetko, čo máte na srdci, pretože potom sa vám bude ľahšie „dýchať“.

Váhy

Tvoje ego by si mala skrotiť. Všetky nedorozumenia a hádky, ktoré s priateľom máte, prekonáte. Vzdaj sa tvojho ega, tvrdohlavosti a bude to lepšie. Priateľ pochopí, že si zmúdrela a máš záujem na vzťahu pracovať stále.

View this post on Instagram

Always and forever @chrissyyymarie

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Škorpión

Každý má svoju minulosť, ktorú si nesie so sebou. Ty sa musíš neustále vracať do spomienok a rozmýšľať. Nie je to dobré, pretože by si mala byť zameraná na budúcnosť. Mala by si rozmýšľať o tom, ako si udržíš čo najkvalitnejší a najzdravší vzťah, ktorý teraz máš.

Strelec

Tento mesiac bude pre teba plný prekvapení. Tvoj priateľ ti pripraví zoznam prekvapení, ktoré budeš jednotlivé dni dostávať. Snaží sa o to, aby medzi vami nezmizla iskra a vášeň. Oceň jeho snahu.

Kozorožec

Niekedy nemusíš bojovať do samého konca, ak vieš, že prehráš. V láske to platí dvojnásobne, preto ustúp a neznižuj svoju hodnotu. Tvoj priateľ musí pochopiť, že nie vždy sa všetko vyrieši hádkou – niekedy treba nechať hlavu odpočinúť a vzdať sa, aby bolo všetko dobré.

Vodnár

Teba čaká celkom pokojný mesiac. S tvojim priateľom sa nepohádate, ani nebudete mať tichú domácnosť. Užívaj si tieto chvíle pokoja, pretože je to len obdobie. Keby bolo všetko pekné a dokonalé, nebavilo by ťa to dlho.

Ryby

Tento mesiac musíš svojho priateľa nejako prekvapiť. Priprav mu niečo, čo už dlho nezažil a povedz mu, ako veľmi si ho vážiš. Urobte si piknik a porozprávajte sa. Zamilovanosť si musíte udržiavať vždy – aj keď ste už dlho spolu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy