Žena s kyticou ruží

Strelec

Si ten typ, ktorý neustále hľadá riešenia a nebude tomu inak ani v práci. Horoskop hovorí, že niektoré rozhodnutia budeš tvrdohlavo a rázne. Aj to ťa povedie do rôznych debát ako s kolegami, tak i so šéfom. Stoj si však za svojim, vyplatí sa ti to.

V láske sa môžeš dozvedieť o niektorých záležitostiach, na ktoré si nikdy neupriamovala pozornosť. Nemala by si aj napriek tomu schádzať zo starej cesty a vyberať sa ihneď novou. V prípade, že sa city dostali už na bod mrazu, bude lepšie, ak zostaneš predsa bez partnera.

Mala by si svoj jedálniček obohatiť o viac vitamínov. Ovocie a zelenina sú tými, ktoré tvoje telo potrebuje omnoho viac ako kedykoľvek inokedy. Poďakuje sa ti za to predovšetkým tvoj žalúdok.

Kozorožec

Práca sa bude niesť počas februára v istých pochybnostiach. Hviezdy sú ti naklonené a tak sa neboj o čosi viac zariskovať. Mala by si však mať vedľa seba kolegu, ktorý tvoje plány podporí a rovnako aj teba. Ak takého máš, vyhrala si.

Si vyberavá a ťažšie dôveruješ novým ľuďom, predovšetkým opačnému pohlaviu. Nebude tomu inak ani v tomto prípade, pokiaľ si single. Zadané môžu prežiť veľmi príjemné emócie, ktoré lásku utužia.

Potrápiť ťa môžu problémy s pohybovým aparátom. Nezabudni mu dopriať dostatok odpočinku, pozornosť venuj predovšetkým svojim nohám. Každý večer ich jemne premasíruj a nechaj ich odpočívať vo vyvýšenej polohe.

Vodnár

Pracovne máš všetko pod kontrolou a plánuješ si čoraz viac vecí na najbližšie mesiace. Navyše budeš počas tohto mesiaca hýriť veľmi zaujímavými nápadmi, čo sa prejaví aj na tvojom pracovnom raste. Len tak ďalej, máš na to.

V láske ti prajú aj samotné hviezdy. Pokiaľ si zadaná, mala by si s parterom aktívne tráviť voľný čas. Možno sa tak rozhýbe a postrčí ho to v dôležitej otázke. Ak si single, môžeš spoznať príjemnú osobu.

Tvoje telo potrebuje dostatok pohybu. Je naozaj úplne jedno, akým spôsobom mu ho dopraješ, hlavne neseď doma a dopraj mu hoc i len krátke, no pravidelné prechádzky.

Ryby

Tvoje znamenie kráča veľmi vysoko a aj preto si budeš počas tohto mesiaca vedomá všetkých svojich pozitív a hodnôt. Chceš ich zároveň dokázať každému, kto by bol na pochybách. Dôveruj svojmu „ja“ a všetko bude v pracovnej oblasti v najlepšom poriadku.

Horoskop radí, aby si prijala do svojho srdca tú osobu, ktorá ti je už dlhšiu dobu blízka. Lásku by si mala venovať aj svojim najbližším a rodine taktiež. Máš pred sebou v tomto období veľmi príjemné a láskyplné chvíle. Nezabudni si ich preto naplno užívať.

Otužovanie by tvojmu telu prospelo najviac. Ak ho neaplikuješ, začni sa s sním postupne oboznamovať. Dopraj si ho každé ráno, čo i len krátkym umytím tváre a krku.

Pár sa bozkáva
zdroj: Pexels/Ekaterina

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop