Žena s kyticou ruží

Lev

Toto obdobie ti prinesie v práci veľa frustrácie. Spôsobíš si to sama, pretože aj napriek tomu, že v nej ideš na plné obrátky, nestíhaš si všímať všetko, čo po sebe zanechávaš. Nie je to dobré a na škodu je to predovšetkým tebe. Zamysli sa nad tým.

Láska však bude v popredí a tvoj partner je presne tou osobou, u ktorej by si mala hľadať útočisko. Nemaj strach hovoriť o veciach, ktoré ťa trápia. Nemusíš sa vôbec obávať nepochopenia. Práve naopak, bude ti počas tohto mesiaca veľkou oporou.

Pokiaľ si milovníčkou plávania, dopraj si ho s obmenou so saunovaním, blahodarne účinky pocítiš už po niekoľkých hodinách nielen po fyzickej, ale i psychickej stránke.

Panna

Február bude pre teba v práci náročnejší ako obvykle. Budeš musieť pracovať omnoho intenzívnejšie, čo sa však vyplatí. Dosiahneš slušné výsledky, s ktorými bude spokojný nielen tvoj nadriadený, ale aj ty sama. Je možné, že ti ich budú tvoji kolegovia závidieť.

Horoskop hovorí, že v láske padnú definitívne rozhodnutia. Času na premýšľanie bolo nadostač, preto sa rozhoduj na základe doterajších udalostí a pocitov. Na poslednú chvíľu nie je možné meniť tie veci, ktoré k tebe doposiaľ neprišli.

Dávaj si väčší pozor na svoje nohy a dopraj im dostatok starostlivosti. Potrebujú ju viac, ako si možno myslíš. Relaxačná masáž im prospeje najviac, dopraj im ju.

Váhy

V práci budeš počas tohto mesiaca akási nespokojná a uhundraná. Je možné, že to spôsobia aj tvoje výsledky, ktoré neprichádzajú tak, ako by si si ich priala. Ak ťaháš za viacerých kolegov, pocítiš veľkú únavu a to sa odrazí práve v tejto oblasti. Pomáhať ti však bude Merkúr, ktorý ťa zároveň poženie vpred a napokon všetko zvládneš.

Je viac ako pravdepodobné, že máš za sebou náročné vzťahové obdobie. Nateraz si síce v kľude, avšak horoskop upozorňuje, aby si s dôležitými rozhodnutiami istý čas počkala. Vieš sama, že nie je dobre riešiť veci za horúca a toto je aj tvoj prípad.

Šálkou kvalitného bylinkového čaju podporíš nielen svoju imunitu, ale jej vychutnávaním si dopraješ aj príjemný večer alebo pohodu v práci. Prospeje ti tentokrát viac ako káva.

Škorpión

Ak chceš tento mesiac v práci napredovať, musíš si presnejšie zadať svoje ciele a začať na nich aj pracovať. Budeš mať na to dostatok síl, odvahy a tiež omnoho viac energie ako počas uplynulých mesiacov. Neplytvaj ňou a venuj sa tomu, čo ťa posunie vpred.

Láska bude na pretrase a objaviť sa môžu aj partnerské nezhody, ktoré však zvládneš ľavou-zadnou. Práve tie by mali byť tými, ktoré váš vzťah posunú na úplne iný smer. Je možné, že budeš prijímať vážnejšie rozhodnutia.

Dávaj si počas tohto mesiaca väčší pozor na dýchacie cesty, priedušky a pľúca. Rovnako nezabúdaj na pobyt na čerstvom vzduchu. Napomôže ti predísť respiračným ochoreniam.

Zamilovaný pár - typy vzťahov, na ktoré potrebuješ viac síl
zdroj: Pexels/Victoria Strelka_ph

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop